X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Świat według Matki Sanepid

Ostatnia aktualizacja: 18.12.2012 17:20
Aleksandra Michalak pisze w sieci o macierzyństwie w zwykły, nielukrowany sposób. Od bardzo niedawna, nie samotnie, a samodzielnie - co podkreśla.
Audio
Ilustracja pochodzi z bloga Matki Sanepid
Ilustracja pochodzi z bloga Matki SanepidFoto: http://www.matkasanepid.pl/

Wychowuje dwie córeczki. W ciągu trzech miesięcy jej życie wywróciło się do góry nogami, a blog właśnie ukazał się drukiem.

"Po narodzinach pierwszej córki wzięłam listę najczęstszych błędów wychowawczych i zaczęłam je popełniać wszystkie po kolei…" - czytamy na blogu Matki Sanepid. Aleksandra Michalak przekonuje, że w domu silnych kobiet wyrasta kobieta zaradna, która w krytycznej sytuacji nie poddaje się, podejmuje szybkie decyzje. - Jest bardzo odpowiedzialna za swoje dzieci - opowiada rozmówczyni Joanny Mielewczyk.

Matka Sanepid z dnia na dzień zmieniła swoje życie, choć wspomina, że jak rozstała się z mężem, to wydawało jej się, że sobie nie poradzi, to koniec końców wszystko zrobiła tak, jak powinna zrobić. - Wychowuję dzieci samodzielnie, a nie samotnie. Mam mamę, siostrę, przyjaciółki, tata też w tym jest i bardzo nas wspiera - mówi.

Blog powstał z potrzeby wyładowania negatywnych emocji. - One są w każdej z nas. Nie uwierzę w to, że nie można się wściec, jeżeli dziecko przez dwa lata budzi nas w środku nocy po trzy razy. Czasami jestem wykończona, dlatego piję do pięciu kaw dziennie. Przyznaję się do tego, że odstawiam dziecko do przedszkola i czuję ulgę - podkreśla Matka Sanepid.

Skąd pomysł na pisanie bloga i czy jego popularność była dla autorki zaskoczeniem? Na audycję Joanny Mielewczyk "Matka Polka Feministka" zapraszamy w każdy wtorek o godz. 16.35. Zapraszamy do kontaktu: matkapolka@polskieradio.pl

Zobacz więcej na temat: dzieci kawa przedszkole tata

Czytaj także

Matka Polka Katoliczka

Ostatnia aktualizacja: 07.11.2012 11:15
Zdecydowana większość Polaków – według badań CBOS 93,1 proc. - uznaje się za Katolików. Czy można wychowanie dzieci w wierze pogodzić z feminizmem sprawdzała Joanna Mielewczyk.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Matka Polka pracująca w domu

Ostatnia aktualizacja: 21.11.2012 16:57
- Byłam dzieckiem, które się wychowało z kluczem na szyi i widziałam jak mi jako dziecku bardzo brakowało rodziców. Chciałam, żeby moje dzieci miały lepiej - mówi bohaterka tego odcina cyklu "Matka Polka Feministka".
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Nie mogłabym być tylko Matką Polką"

Ostatnia aktualizacja: 28.11.2012 09:10
- Nie mogłabym siedzieć w domu i na zawsze zostać kurą domową. Wtedy bym była też "matką frustratką" i prawdopodobnie zaczęłoby się to negatywnie przekładać na dzieci i męża - opowiada jedna z rozmówczyń Joanny Mielewczyk.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Matka Polka wraca do pracy

Ostatnia aktualizacja: 04.12.2012 18:05
- Byłam bardzo zawiedziona tym, co zastałam, co mi powiedziano. Moje zarobki zmniejszyły się o połowę - wspomina swój powrót do pracy jedna z rozmówczyń Joanny Mielewczyk.
rozwiń zwiń