X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Pokolenie Y" w sieci realizuje własne projekty

Ostatnia aktualizacja: 20.06.2013 12:15
Portale społecznościowe czy blogi o modzie to najpopularniejsze miejsca, które młodzi ludzie odwiedzają w sieci. Nie każdy jednak w internecie nastawia się tylko na oglądanie i podglądanie.
Audio
  • "Pokolenie Y" w sieci realizuje własne projekty (Pololenie Y - Trójka)
Pokolenie Y w sieci realizuje własne projekty
Foto: Glow Images/East News

Kasia Kraszewska i Piotr Milczarek postanowili wziąć sprawy we własne ręce i założyli portal o Półwyspie Helskim. - Pomysł powstał z potrzeby chwili - mówi Kasia i dodaje, że wiara we własne siły oraz świadomość, że takie miejsce w sieci jest potrzebne, dodały skrzydeł.
Zdaniem Kasi w rozpoczęciu żmudnej pracy nad postawieniem portalu pomogła jej także zwyczajna złość. - Co roku musiałem przeżywać frustrację chcąc znaleźć wszystkie niezbędne informacje dotyczące półwyspu. Przeżywałam katusze sprawdzając pogodę, wyszukując miejsce do spania czy sprawdzając plany imprez w barach - wspomina.
Jak podkreślają założyciele, portal powstał z pasji i miłości do Półwyspu Helskiego. Chociaż jego prowadzenie to ciężka praca i trudno ją pogodzić z tą zawodową, to Kasia i Piotr zgodnie podkreślają, że to się opłaca.

Na kolejne spotkanie z "Pokoleniem Y" zapraszamy w czwartek o godzinie 11.35. Cykl przygotowuje Gabriela Darmetko.

Czytaj także

"Pokolenie Y" wkracza do Trójki

Ostatnia aktualizacja: 20.02.2013 08:00
Pokolenie Y – tak nazwali nas naukowcy. Kim jesteśmy? Ludźmi, którzy dorastali razem z nowymi technologiami. W dużym skrócie można powiedzieć, że wychowywał nas Internet. Zapraszamy na nowy cykl w Trójce - "Pokolenie Y"!
rozwiń zwiń