"Pokolenie Y" w sieci realizuje własne projekty

Ostatnia aktualizacja: 20.06.2013 12:15
Portale społecznościowe czy blogi o modzie to najpopularniejsze miejsca, które młodzi ludzie odwiedzają w sieci. Nie każdy jednak w internecie nastawia się tylko na oglądanie i podglądanie.
Audio
  • "Pokolenie Y" w sieci realizuje własne projekty (Pololenie Y - Trójka)
Pokolenie Y w sieci realizuje własne projekty
Foto: Glow Images/East News

Kasia Kraszewska i Piotr Milczarek postanowili wziąć sprawy we własne ręce i założyli portal o Półwyspie Helskim. - Pomysł powstał z potrzeby chwili - mówi Kasia i dodaje, że wiara we własne siły oraz świadomość, że takie miejsce w sieci jest potrzebne, dodały skrzydeł.
Zdaniem Kasi w rozpoczęciu żmudnej pracy nad postawieniem portalu pomogła jej także zwyczajna złość. - Co roku musiałem przeżywać frustrację chcąc znaleźć wszystkie niezbędne informacje dotyczące półwyspu. Przeżywałam katusze sprawdzając pogodę, wyszukując miejsce do spania czy sprawdzając plany imprez w barach - wspomina.
Jak podkreślają założyciele, portal powstał z pasji i miłości do Półwyspu Helskiego. Chociaż jego prowadzenie to ciężka praca i trudno ją pogodzić z tą zawodową, to Kasia i Piotr zgodnie podkreślają, że to się opłaca.

Na kolejne spotkanie z "Pokoleniem Y" zapraszamy w czwartek o godzinie 11.35. Cykl przygotowuje Gabriela Darmetko.

Czytaj także

"Pokolenie Y" wkracza do Trójki

Ostatnia aktualizacja: 20.02.2013 08:00
Pokolenie Y – tak nazwali nas naukowcy. Kim jesteśmy? Ludźmi, którzy dorastali razem z nowymi technologiami. W dużym skrócie można powiedzieć, że wychowywał nas Internet. Zapraszamy na nowy cykl w Trójce - "Pokolenie Y"!
rozwiń zwiń