X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Trójka w Bhutanie

Ostatnia aktualizacja: 16.12.2013 19:39
W podróż do najszczęśliwszego królestwa świata zaprasza Paweł Drozd.
Twierdza-klasztor w Punakha
Twierdza-klasztor w PunakhaFoto: Paweł Drozd

Bhutan. Niewielkie królestwo w Himalajach Wysokich wciśnięte między potężnych sąsiadów: Indie i Chiny. Jeszcze w 1974 roku kraj ten był szczelnie zamknięty przed obcymi. Do dzisiaj żywe są tu wielowiekowe buddyjskie tradycje i wierzenia, nad miastami górują potężne twierdze-klasztory, niegdyś siedziba wielkich myślicieli i władców, a lasy i góry pełne są bóstw, które zawsze można prosić o pomyślność i wstawiennictwo.

Czterdzieści lat temu, gdy król Bhutanu ogłosił, że jego kraj zamiast Produktu Krajowego Brutto będzie mnożył Szczęście Narodowe Brutto, nikt nie brał jego słów poważnie. Dzisiaj ta odważna idea znajduje coraz większe zrozumienie w świecie współczesnej ekonomii, a Bhutan zachwyca tych, którzy mają szansę odwiedzić to ponoć najszczęśliwsze królestwo świata. Tutaj czas biegnie swoim własnym, niespiesznym rytmem.

Relacje z Bhutanu we wtorek, 17 grudnia, w audycjach: "Zapraszamy do Trójki - ranek" (6.00-9.00), "Do południa" (9.00-12.00), "Zapraszamy do Trójki - popołudnie" (16.00-19.00).

Zapraszam, Paweł Drozd

Zobacz więcej na temat: bhutan Paweł Drozd

Czytaj także

Bienvenido a Chile! Trójka na drugim końcu świata

Ostatnia aktualizacja: 21.11.2013 13:55
- Chile ma to szczęście, że posiada wszystko. Na północy najsuchszą pustynię świata Atacama, w centrum kosmopolityczne miasta i Wyspę Wielkanocną, na południu mnóstwo jezior, zieleni i lodowce - mówi jedna z rozmówczyń Trójkowych reporterów, którzy postanowili odwiedzić Chile.
rozwiń zwiń