Książka Alexa Fergusona wylicytowana za 2000 zł!

Ostatnia aktualizacja: 21.12.2013 15:50
W "Trzeciej Stronie Medalu" książkę zdobył pan Radosław. Znokautował potencjalnych rywali, proponując 2000 zł za autobiografię jednego z najbardziej charyzmatycznych trenerów piłkarskich. Dochód z akcji trafi na wsparcie dzieci z autyzmem.
Audio
  • Finał licytacji autobiografii Alexa Fergusona (Trzecia Strona Medalu)
Książka Alexa Fergusona z autografem
Książka Alexa Fergusona z autografem Foto: A. Sobieraj

Dwa zwycięstwa w Lidze Mistrzów, kilkanaście tytułów Mistrza Anglii, klubowe mistrzostwo świata - to najważniejsze spośród 49 trofeów w całej trenerskiej karierze sir Alexa Fergusona. Ten szkoleniowiec-legenda przez 27 lat prowadził nie mniej słynny klub, Manchester United.

/

O swoim życiu i pracy Alex Ferguson opowiada w wydanej niedawno (w Polsce jeszcze nie) książce "My Autobiography". W Wielkiej Brytanii to prawdziwy hit - podczas pierwszego tygodnia sprzedaży rozeszło się ponad 115 tysięcy egzemplarzy (rekord w kategorii non-fiction). Na licytacji do zdobycia było wydanie angielskie, z autografem sir Alexa.

Książkę wylicytował pan Radosław, proponując 2000 zł. Dodatkowo otrzyma on polskie tłumaczenie tej autobiografi. Stanie się to wiosną przyszłego roku - wtedy bowiem książka pojawi się na naszym rynku.

Święta bez granic - wszystko o akcji >>>

Dowiedz się więcej o autyzmie >>>

Za nami już trzy świąteczne licytacje. W sumie, dzięki Państwa hojności, zebraliśmy blisko 297 tys. zł. Cały dochód przeznaczony będzie na wsparcie dzieci z autyzmem. Dokładne informacje znaleźć można tu:

Pomagać można także poza licytacją, dokonując wpłat na konto Fundacji SYNAPSIS.

Nr konta: BNP Paribas Bank Polska SA: 91 1600 1169 0003 0132 3566 4161

(Fundacja SYNAPSIS, ul. Ondraszka 3, 02-085 Warszawa). W tytule przelewu prosimy wpisać "Trójka – Święta bez granic".

Mogą Państwo także wysłać SMS o treści POMOC pod numer 73 565 (koszt 3 zł + VAT, czyli razem 3 zł i 69 gr). SMS jest aktywny od 1 grudnia do 31 grudnia 2013 r.

Dochód zostanie przeznaczony na pierwszy w Polsce program wczesnego wykrywania autyzmu Fundacji SYNAPSIS.

Zobacz więcej na temat: Alex Ferguson Święta bez granic

Czytaj także

Już jest "Karp Story 2013". Zobacz teledysk!

Ostatnia aktualizacja: 29.11.2013 17:10
- Wszyscy ćwiczyli od rana do wieczora. Zmagali się z głoskami dźwięcznymi, bezdźwięcznymi, ze skomplikowaną linią melodyczną. Przez wiele dni pracowali w pocie czoła , aby powstała piosenka Przyjaciół Karpia – opowiada Kuba Strzyczkowski.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Złoto dla charytatywnej płyty Trójki "Święta bez granic 2013"

Ostatnia aktualizacja: 14.12.2013 12:30
Świąteczny, trójkowy album z piosenkami, zawierający m.in. najnowszą wersję "Karpia”, uzyskał status Złotej Płyty. Całkowity dochód ze sprzedaży krążka zostanie przekazany Fundacji SYNAPSIS na program wykrywania autyzmu u niemowląt i małych dzieci.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Prawie 120 tys. złotych! Trzecia świąteczna licytacja zakończona. Dziękujemy!

Ostatnia aktualizacja: 20.12.2013 19:05
Tym razem mieliśmy dla Państwa wyjątkowe przedmioty podarowane przez: zespół Skunk Anansie, Roberta Lewandowskiego, Daniela Olbrychskiego, Bartłomieja Topę, Danutę Wałęsę, a także… radiową Trójkę. Hitem okazał się "nienamalowany obraz Pana Kuby", który słuchaczka wylicytowała za kwotę 33333 zł.
rozwiń zwiń