X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Książka Alexa Fergusona wylicytowana za 2000 zł!

Ostatnia aktualizacja: 21.12.2013 15:50
W "Trzeciej Stronie Medalu" książkę zdobył pan Radosław. Znokautował potencjalnych rywali, proponując 2000 zł za autobiografię jednego z najbardziej charyzmatycznych trenerów piłkarskich. Dochód z akcji trafi na wsparcie dzieci z autyzmem.
Audio
  • Finał licytacji autobiografii Alexa Fergusona (Trzecia Strona Medalu)
Książka Alexa Fergusona z autografem
Książka Alexa Fergusona z autografem Foto: A. Sobieraj

Dwa zwycięstwa w Lidze Mistrzów, kilkanaście tytułów Mistrza Anglii, klubowe mistrzostwo świata - to najważniejsze spośród 49 trofeów w całej trenerskiej karierze sir Alexa Fergusona. Ten szkoleniowiec-legenda przez 27 lat prowadził nie mniej słynny klub, Manchester United.

/

O swoim życiu i pracy Alex Ferguson opowiada w wydanej niedawno (w Polsce jeszcze nie) książce "My Autobiography". W Wielkiej Brytanii to prawdziwy hit - podczas pierwszego tygodnia sprzedaży rozeszło się ponad 115 tysięcy egzemplarzy (rekord w kategorii non-fiction). Na licytacji do zdobycia było wydanie angielskie, z autografem sir Alexa.

Książkę wylicytował pan Radosław, proponując 2000 zł. Dodatkowo otrzyma on polskie tłumaczenie tej autobiografi. Stanie się to wiosną przyszłego roku - wtedy bowiem książka pojawi się na naszym rynku.

Święta bez granic - wszystko o akcji >>>

Dowiedz się więcej o autyzmie >>>

Za nami już trzy świąteczne licytacje. W sumie, dzięki Państwa hojności, zebraliśmy blisko 297 tys. zł. Cały dochód przeznaczony będzie na wsparcie dzieci z autyzmem. Dokładne informacje znaleźć można tu:

Pomagać można także poza licytacją, dokonując wpłat na konto Fundacji SYNAPSIS.

Nr konta: BNP Paribas Bank Polska SA: 91 1600 1169 0003 0132 3566 4161

(Fundacja SYNAPSIS, ul. Ondraszka 3, 02-085 Warszawa). W tytule przelewu prosimy wpisać "Trójka – Święta bez granic".

Mogą Państwo także wysłać SMS o treści POMOC pod numer 73 565 (koszt 3 zł + VAT, czyli razem 3 zł i 69 gr). SMS jest aktywny od 1 grudnia do 31 grudnia 2013 r.

Dochód zostanie przeznaczony na pierwszy w Polsce program wczesnego wykrywania autyzmu Fundacji SYNAPSIS.

Zobacz więcej na temat: Alex Ferguson Święta bez granic

Czytaj także

Już jest "Karp Story 2013". Zobacz teledysk!

Ostatnia aktualizacja: 29.11.2013 17:10
- Wszyscy ćwiczyli od rana do wieczora. Zmagali się z głoskami dźwięcznymi, bezdźwięcznymi, ze skomplikowaną linią melodyczną. Przez wiele dni pracowali w pocie czoła , aby powstała piosenka Przyjaciół Karpia – opowiada Kuba Strzyczkowski.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Złoto dla charytatywnej płyty Trójki "Święta bez granic 2013"

Ostatnia aktualizacja: 14.12.2013 12:30
Świąteczny, trójkowy album z piosenkami, zawierający m.in. najnowszą wersję "Karpia”, uzyskał status Złotej Płyty. Całkowity dochód ze sprzedaży krążka zostanie przekazany Fundacji SYNAPSIS na program wykrywania autyzmu u niemowląt i małych dzieci.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Prawie 120 tys. złotych! Trzecia świąteczna licytacja zakończona. Dziękujemy!

Ostatnia aktualizacja: 20.12.2013 19:05
Tym razem mieliśmy dla Państwa wyjątkowe przedmioty podarowane przez: zespół Skunk Anansie, Roberta Lewandowskiego, Daniela Olbrychskiego, Bartłomieja Topę, Danutę Wałęsę, a także… radiową Trójkę. Hitem okazał się "nienamalowany obraz Pana Kuby", który słuchaczka wylicytowała za kwotę 33333 zł.
rozwiń zwiń