X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Po co nam medytacja?

Ostatnia aktualizacja: 26.01.2014 17:00
W stacjach warszawskiego metra pojawiły się billboardy przedstawiające kobietę w lotosie i napis o treści mniej więcej takiej: "Medytacja jest lepsza od antydepresantów". Medytować mogą zatem nie tylko buddyści, jogini i mnisi w klasztorach kontemplacyjnych.
Po co nam medytacja?
Foto: Glow Images/East News

Czym jest medytacja? Dla kogo jest i po co? Jak służy ciału, duszy, duchowi? Dziś porozmawiamy o jednej z jej form - o mindfulness.

Więcej rozmów Grażyny Dobroń na temat rozwoju osobistego, zdrowia i psychologii znajdziesz na podstronach "Instrukcji obsługi człowieka" i "Dobronocki" >>>
Naszymi gośćmi będą w "Dobronocce" Michael Sanderson, nauczyciel mindfulness oraz Alicja Krata, która tę technikę uprawia i popularyzuje.
Zapraszam w nocy z niedzieli na poniedziałek (26/27 stycznia) między 0.05 a 2.00,
Dariusz Bugalski (dziś w zastępstwie Grażyny Dobroń)

Czytaj także

Kobieta perfekcyjna jest nieatrakcyjna!

Ostatnia aktualizacja: 25.02.2013 13:00
Perfekcyjna w domu, w pracy, w łóżku. Kobiety same podkopują sobie własną pozycję. - Bycie perfekcyjnym wydaje się bardzo niepokojącym trendem - uważa Joanna Heidtman, psycholog.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Psychoterapeutyczny coming out

Ostatnia aktualizacja: 20.01.2014 15:05
- Korzystanie z psychoterapii oznacza dbanie o swój rozwój. To robienie dla siebie czegoś cennego, ale bardzo trudnego. Nikogo nie należy za to krytykować, a tym bardziej karać - mówi Joanna Gutral, jedna z organizatorek akcji "Mam psychoterapeutę".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Otyły, czyli... niedożywiony?

Ostatnia aktualizacja: 21.01.2014 14:00
- Ten paradoks pojawia się u bardzo wielu pacjentów. Wiąże się to z faktem, że sięgają oni po wysoko przetworzoną żywność o niskiej wartości odżywczej, a wysokim nasyceniu kalorycznym - mówi Sylwia Leszczyńska, dietetyk kliniczny, psychodietetyk z Instytut Zdrowego Żywienia i Dietetyki Klinicznej "Sanvita".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jak poprawić los ludzi starszych w Polsce? Kluczem jest nasz czas

Ostatnia aktualizacja: 23.01.2014 04:00
Badania pokazują, że osoby starsze czują się w Polsce zaniedbywane. Co możemy zrobić, by poprawić sytuację? Psychologowie polecają, by podarować seniorom czas i porozmawiać - to może być najwspanialszy dar.
rozwiń zwiń