X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Premiera słuchowiska "Ojciec chrzestny". Zobacz wideo!

Ostatnia aktualizacja: 07.04.2014 14:51
W sobotę, 5 kwietnia w Studiu Muzycznym Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej odbyła się premiera słuchowiska w reżyserii Krzysztofa Czeczota - "Ojciec chrzestny". Adaptacja powieści Mario Puzo zostanie również wydana w formie audiobooka.
Janusz Gajos jako Don Corleone
Janusz Gajos jako Don CorleoneFoto: Wojciech Kusiński/Polskie Radio

Z okazji premiery słuchowiska "Ojciec chrzestny” w Studiu im. A. Osieckiej odbyło się wyjątkowe spotkanie. Fragmenty słuchowiska przy akompaniamencie muzyki na żywo przeczytali: Janusz Gajos (Don Corleone), Krzysztof Banaszyk (Narrator), Miłogost Reczek (Tessio), Łukasz Simlat (Michael Corleone), Waldemar Barwiński , Zbigniew Konopka i Henryk Niebudek .
Podczas spotkania wystąpili Adam Walicki z Janem Roszkowskim (trąbka) i Dominikiem Trębskim (wiolonczela), a także pianista Bartłomiej Zajkowski. Całość poprowadziła Anna Gacek .


Było to trzecie realizowane na żywo w Programie 3 Polskiego Radia słuchowisko – wcześniej można było usłyszeć: "Blade Runner" Philipa K. Dicka i "Karaluchy" Jo Nesbø.
Projekt powstał we współpracy z Audioteką. Zapraszamy!

Czytaj także

"Blade runner" w Trójce!

Ostatnia aktualizacja: 16.11.2012 17:00
W "Liście Osobistej" zaczną dziać się rzeczy niezwykłe. Świat znany dotąd z kart powieści "Blade runner - czy androidy marzą o elektrycznych owcach?" stanie się światem radiowym. Zapraszamy przed radioodbiorniki oraz na transmisję wideo na stronie internetowej!
rozwiń zwiń

Czytaj także

Szyc, Simlat i inni czytali w Trójce "Karaluchy" Jo Nesbø

Ostatnia aktualizacja: 25.05.2013 09:58
W trzeciej godzinie "Listy Osobistej", którą poprowadziła Anna Gacek, wyjątkowe - jeśli chodzi o formy radiowe - wydarzenie: realizowane na żywo, z graną na żywo muzyką, w obecności aktorów i publiczności słuchowisko, godzinna adaptacja bestsellerowej powieści Jo Nesbø .
rozwiń zwiń