X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Dlaczego nawet postać Karola Wojtyły była w stanie podzielić polityków?

Ostatnia aktualizacja: 23.04.2014 15:50
Eugeniusz Kłopotek z Polskiego Stronnictwa Ludowego i Artur Dębski z Twojego Ruchu będą gośćmi "Pulsu Trójki".
Wystawa pt. Ale nam się wydarzyło Wizyta ojca świętego Jana Pawła II w Sejmie i Senacie - 11 czerwca 1999 została otwarta w hallu głównym w trakcie pierwszego dnia 66. posiedzenia Sejmu
Wystawa pt. "Ale nam się wydarzyło! Wizyta ojca świętego Jana Pawła II w Sejmie i Senacie - 11 czerwca 1999" została otwarta w hallu głównym w trakcie pierwszego dnia 66. posiedzenia SejmuFoto: PAP/Bartłomiej Zborowski

Porozmawiamy o politycznym sporze wokół uchwały sejmowej, dotyczącej kanonizacji papieża Jana Pawła II. Na Wiejskiej pojawił się pomysł, żeby uczcić w ten sposób niedzielną uroczystość. Religijne odwołania w tekście, zaproponowanym przez PSL, zakwestionawały jednak TR i SLD.

W związku z tym uchwała została przesłana do komisji kultury. Marszałek Sejmu przyznała, że przed kanonizacją dokument raczej nie zostanie przyjęty przez parlamentarzystów.

Dlaczego nawet postać Karola Wojtyły była w stanie podzielić polityków? O tym dziś w Trójce o 17:45.

Damian Kwiek

Czytaj także

Komentatorzy: uchwała ws. kanonizacji Jana Pawła II zgodna z konstytucją

Ostatnia aktualizacja: 23.04.2014 08:56
Lisicki i Imielski zgodzili się, że uchwała ws. kanonizacji Jana Pawła II nie jest zagrożeniem dla rozdziału Kościoła od państwa.
rozwiń zwiń