Pomóż swojemu ciału się uzdrowić!

Ostatnia aktualizacja: 25.05.2014 14:00
Technika Bowena to nie kolejny rodzaj masażu, ale seria precyzyjnych chwytów i tylko tam, gdzie trzeba. Potem ciało odpoczywa. W taki sposób pobudza się organizm do samoregulacji, samo naprawy.
Pomóż swojemu ciału się uzdrowić
Foto: Glow Images/East News

Posłuchaj audycji: Kilka ruchów, które uleczą twoje ciało. Terapia Bowena zdobywa Polskę

Ten sposób pracy z ciałem na głębokim poziomie pamięci urodzeniowej relaksuje, poprawia stan kości, mięśni, narządów wewnętrznych. Leczeniu poddają się także zaburzenia emocjonalne, stres czy chroniczne zmęczenie. Jeśli nie wyleczy do końca, to i tak bardzo poprawi się stan zdrowia przy stwardnieniu rozsianym, bezpłodności, astmie czy alergii.

Więcej rozmów na temat rozwoju osobistego, zdrowia i psychologii znajdziesz na podstronach "Instrukcji obsługi człowieka" i "Dobronocki" >>>

Technika Bowena służy każdemu od niemowlaka, przyszłych mam, sportowców do ludzi starszych. Wieloletnie badania przeprowadzone w Australii, skąd technika Bowena pochodzi, pokazały, że u 88 procent osób nastąpiła poprawa zdrowia, w przypadku pozostałych 12 procent technika okazała się nieskuteczna, ale nikomu nie pogorszyło się zdrowie.

Ta australijska technika, która dziś podbija Europę - popularna jest już w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Danii, Grecji itd, dotarła także do nas. Jeśli chcą Państwo poznać Technikę Bowena, zapraszam na spotkanie z Hanną Opiłą, terapeutką w stopniu mistrzowskim i Grażyną Rokosz.

Zapraszam do słuchania "Dobronocki"  w nocy z niedzieli na poniedziałek (25/26.05) od północy do godz. 2.0o, Grażyna Dobroń.

Czytaj także

Myśleć czy nie myśleć, czyli jak skutecznie walczyć ze stresem

Ostatnia aktualizacja: 01.04.2014 19:00
- Im więcej wiemy, im lepiej umiemy zdefiniować przyczyny, im lepiej rozumiemy w jaki sposób mamy postępować, żeby leczyć chorobę tym mniejszy odczuwamy stres - mówi doktor Joanna Heidtman, psycholog.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Chcesz odnosić sukcesy? Kluczowe jest zachowanie równowagi!

Ostatnia aktualizacja: 28.04.2014 18:38
- Trudno jest być szczęśliwym w życiu i odnosić sukcesy zawodowo, gdy mamy problemy z własnym ciałem. Obecnie najchętniej rozwiązywalibyśmy wszystkie trudności łykając tabletkę czy pijąc coś. Nie ma jednak drogi na skróty. Podstawą jest praca ze sobą, praca nad sobą - mówi Jan Gliński, którego odpowiedzialność osobista w jednej z firm sięgała miliarda euro.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Dlaczego warto mieć kolorowe wega-życie?

Ostatnia aktualizacja: 12.05.2014 16:30
Wegetarianizm to nie tylko sposób odżywiania, ale przede wszystkim życiowa postawa. Czy warto rozważyć przejście na wegetarianizm? Co kieruje ludźmi, którzy decydują się przejść na taką dietę? Mówili o tym goście audycji "Dobronocka".
rozwiń zwiń