O dobrych wyborach i odwadze w ich dokonywaniu

Ostatnia aktualizacja: 17.08.2014 15:57
Jak sprawić by codziennie, nie tylko u jego kresu być zadowolonym ze swojego życia?
O dobrych wyborach i odwadze w ich dokonywaniu
Foto: Glow Images/ East News

Psychoterapeutka Małgorzata Liszyk - Kozłowska w swojej ostatniej książce "Lepiej żyć po swojemu. Zawsze jest czas na zmianę." przytacza taka oto historię: Wiele lat temu spotkałam starą, ponadosiemdziesięcioletnią kobietę, która była klasyczną pięknością, ale w twarzy miała coś dziwnego, jakby zastygły grymas. Zapytałam kogoś z jej rodziny, dlaczego ona taka jest. I usłyszałam odpowiedź, która mi dźwięczy w uszach i chcę, żeby mi dźwięczała do moich ostatnich dni. „Dlatego, że ona jest niezadowolona ze swojego życia".
Jak sprawić by codziennie, nie tylko u kresu życia być zadowolonym ze swojego życia? Jak podejmować ważne decyzje i skąd dowiedzieć się czego tak naprawdę chcemy?
O dobrych wyborach, odwadze w ich dokonywaniu i spełnieniu porozmawiam z Małgorzatą Liszyk - Kozłowską, w nocy z niedzieli na poniedziałek (17/18 sierpnia), od północy do godz. 1.
Zapraszam do rozmowy,
Katarzyna Pruchnicka


Zobacz więcej na temat: Katarzyna Pruchnicka

Czytaj także

Dlaczego lubimy wracać do ulubionych książek?

Ostatnia aktualizacja: 16.03.2014 10:00
W audycji także opowieść o niezwykłym ilustratorze książek dla dzieci Bohdanie Butenko.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Marta Gessler najbardziej lubi gotować w rozgardiaszu

Ostatnia aktualizacja: 17.07.2014 12:00
Znana restauratorka przyznała w Trójce, że uwielbia programy kulinarne Jamie'ego Oliviera. Dlaczego? Ponieważ Brytyjczyk "rozerwał guziki kuchennego fartucha" i sprawił, że gotowanie znormalniało.
rozwiń zwiń