X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Kto może spocząć na Powązkach?

Ostatnia aktualizacja: 16.10.2014 15:22
Była krytyka po wojskowej asyście na pogrzebie generała Floriana Siwickiego, jednego z przywódców PRL. Była głośna demonstracja podczas pochówku generała Wojciecha Jaruzelskiego, autora stanu wojennego, żegnanego na Powązkach z państwowymi honorami. Teraz MON wprowadza nowe zasady.
Kto może spocząć na Powązkach?
Foto: mon.gov.pl

Zgodnie, z którymi, jak uzasadnia minister Tomasz Siemoniak: "miejsce na Powązkach odtąd będzie wielkim wyróżnieniem, na które trzeba zasłużyć".

Pojawiają się kryteria, przynajmniej częściowo eliminujące elitę wojskową z czasów komunistycznych. Na prestiżowej wojskowej nekropolii w Warszawie będą mogli spocząć generałowie mianowani przez prezydenta RP. Ale warunków - a także pytań - jest więcej. O nich podyskutują dzisiaj w Pulsie Trójki: senator PO Łukasz Abgarowicz i poseł SLD Dariusz Joński.
Do usłyszenia o 17:45,

Damian Kwiek

Czytaj także

"Jerzy Owsiak powinien był spotkać się z Rzecznikiem"

Ostatnia aktualizacja: 24.07.2012 18:19
Takiego zdania są goście Puls Trójki Urszula Augustyn z PO i Dariusz Joński z SLD.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Rozłam w partii Palikota. "Konflikt charakterów"

Ostatnia aktualizacja: 26.09.2014 18:57
- Myślę, że następną osobą, która opuści Twój Ruch będzie sam Palikot - ironizował Dariusz Joński z SLD komentując rozłam w partii Janusz Palikota. - Być może teraz będziemy mogli swobodnie oddychać i lepiej pracować - ocenił Maciej Wydrzyński z Twojego Ruchu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Nagrobki służyły jako budulec. Teraz wracają na cmentarz

Ostatnia aktualizacja: 09.10.2014 19:00
Żydowskie nagrobki, które przed laty zostały użyte jako budulec różnych konstrukcji, wracają z warszawskiego parku na cmentarz. Jeszcze półtora roku temu wydawało się, że taki scenariusz nie będzie możliwy. - Macewy muszą mieć swoje godne miejsce, to są nagrobki - mówi zastępca burmistrza warszawskiej Pragi Południe Jarosław Karcz.
rozwiń zwiń