X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

O kryzysie wyborczym i prezydenckim apelu o spokój

Ostatnia aktualizacja: 19.11.2014 15:08
Prezydent próbuje obniżyć temperaturę dyskusji wokół powyborczego zamieszania. Bronisław Komorowski po spotkaniu z szefami TK, NSA i SN zaapelował o spokój, potrzebny liczącym głosy.
Warszawa, 19.11.2014. Prezydent Bronisław Komorowski podczas konferencji prasowej po spotkaniu z prezesami organów wskazujących kandydatów do składu PKW: prezesem Trybunału Konstytucyjnego Andrzejem Rzeplińskim, pierwszym prezesem Sądu Najwyższego Małgorzatą Gersdorf oraz prezesem Naczelnego Sądu Administracyjnego Romanem Hauserem
Warszawa, 19.11.2014. Prezydent Bronisław Komorowski podczas konferencji prasowej po spotkaniu z prezesami organów wskazujących kandydatów do składu PKW: prezesem Trybunału Konstytucyjnego Andrzejem Rzeplińskim, pierwszym prezesem Sądu Najwyższego Małgorzatą Gersdorf oraz prezesem Naczelnego Sądu Administracyjnego Romanem HauseremFoto: PAP/Bartłomiej Zborowski

Żądania niektórych środowisk politycznych o unieważnienie wyników i powtórne głosowanie określił jako nieodpowiedzialne. Czy prezydent wskazał właściwą drogę wyjścia z impasu? Czy mógł postąpić inaczej? Co leży u podstaw kryzysu po wyborach samorządowych?

Między innymi o to zapytam w środę (19 listopada) o godz. 17.45 byłego prezesa Trybunału Konstytucyjnego - Jerzego Stępnia.

Damian Kwiek

Zobacz więcej na temat: Damian Kwiek Jerzy Stępień