Ekstraklasa, Robert Kubica, maraton i rugby

Ostatnia aktualizacja: 14.02.2015 20:40
W "Trzeciej stronie medalu" o pierwszej po przerwie kolejce w TMobile ekstraklasie porozmawiamy z Romanem Kołtoniem z Polsatu.
Bełchatów, 14.02.2015. Zawodnik PGE GKS Bełchatów Grzegorz Baran (P) walczy o piłkę z Bartoszem Śpiączką (L) z Podbeskidzia Bielsko-Biała podczas meczu polskiej Ekstraklasy.
Bełchatów, 14.02.2015. Zawodnik PGE GKS Bełchatów Grzegorz Baran (P) walczy o piłkę z Bartoszem Śpiączką (L) z Podbeskidzia Bielsko-Biała podczas meczu polskiej Ekstraklasy.Foto: PAP/Grzegorz Michałowski

W Trzeciej Stronie Medalu o pierwszej po zimowej przerwie kolejce w TMobile ekstraklasie porozmawiamy z Romanem Kołtoniem, ekspertem Polsatu. Przy tej okazji będziemy mieli dla kibiców piłki nożnej konkurs z atrakcyjnymi nagrodami.

Poza tym sprawdzimy jak poradził sobie w Rajdzie Szwecji Robert Kubica, podsumujemy alpejskie mistrzostwa świata i zapowiemy Orlen Warsaw Marathon.

Uwaga kibice rugby, dotychczasowe mecze w Pucharze Sześciu Narodów podsumujemy z Robertem Małolepszym, a z Marcinem Herrą zastanowimy się jak ważna imprezą dla Polski będą przyszłoroczne mistrzostwa piłkarzy ręcznych i to nie wszystko - proszę nas słuchać w niedzielę od godziny 17stej.

Krzysztof Łoniewski i Adam Malecki

Na "Trzecią stronę medalu" zapraszamy w niedzielę (30.11) od godz. 17.05. Audycję poprowadzą: Krzysztof Łoniewski i Adam Malecki.

Zobacz więcej na temat: Adam Malecki Krzysztof Łoniewski