Moc zagadkowych atrakcji dla najmłodszych

Ostatnia aktualizacja: 16.05.2015 19:33
Adam Wajrak od czterech lat jest honorowym obywatelem Rzeczypospolitej Ptasiej. Lubi korniki, rozumie drzewa i kocha puszczę.
Warszawa, 31.01.2012. Przyrodnik i dziennikarz Gazety Wyborczej Adam Wajrak podczas spotkania z małymi czytelnikami w warszawskim Empiku, gdzie promował swoją serię książek dla dzieci
Warszawa, 31.01.2012. Przyrodnik i dziennikarz "Gazety Wyborczej" Adam Wajrak podczas spotkania z małymi czytelnikami w warszawskim Empiku, gdzie promował swoją serię książek dla dzieciFoto: PAP/Paweł Kula

Tym razem zabierze tam nas wszystkich, ale zanim powędrujemy w świat tropem fantastycznego, międzynarodowego społeczno-edukacyjnego projektu Hello My World, odwiedzimy konia na wrotkach i stryja Rabarbara, a wszystko to w znakomitym towarzystwie Piotra Fronczewskiego.

No i będzie co nieco rzecz jasna z Warszawskich Targów Książki, a także zapowiedź 6. edycji Targów Książki dla Dzieci i Młodzieży Dobre Strony, po raz kolejny uświadomić sobie, że książki są nie tylko do czytania, ale także do… "pitulania".
A na samym końcu pojawi się Zorka - Dziewczynka z Gwiazd, która zaprosi nas na spektakl pt. "Za podszewką oceanu". Premiera już za dwa tygodnie!

***

"Zagadkowa niedziela" na antenie Trójki w niedzielę (17 maja) od godz. 7.05 do 9.00. Zaprasza Kasia Stoparczyk.