X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Anna Smołowik 2015

Ostatnia aktualizacja: 10.06.2015 11:06
- Docenienie przez takie jury i w takim konkursie to ogromna nagroda, z której mogą się cieszyć wszyscy finaliści - powiedziała laureatka Talentów Trójki w kategorii Teatr Anna Smołowik. Żartowała też, że była najstarsza w gronie nominowanych.
Anna Smołowik w nagrodę otrzymała 10 tys. zł.
Anna Smołowik w nagrodę otrzymała 10 tys. zł. Foto: W. Kusiński/PR

Anna Smołowik to aktorka filmowa, teatralna i telewizyjna, a także wokalistka i artystka kabaretowa. Ukończyła Akademię Teatralną w Warszawie. Publiczność pamięta ją z takich przedstawień, jak "Kompleks Portnoya" w reż. Adama Sajnuka w Starej Prochowni czy "Wichrowe wzgórza" w reż. Kuby Kowalskiego w Teatrze Studio.

Talenty Trójki - wszystko o plebiscycie >>>

- Koledzy, z którymi miałam przyjemność być na scenie podczas gali, to bardzo ciekawi aktorzy. To wspaniałe, że mogliśmy się tutaj spotkać - mówiła po otrzymaniu nagrody.

Jury nagrodziło aktorkę za "żywiołowość i dojrzałość; za grę i autentyczność; za umiejętność posługiwania się różnymi konwencjami scenicznymi i nawiązywania żywego kontaktu z publicznością".

ei/iwo