X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Paulina Skibińska 2015

Ostatnia aktualizacja: 10.06.2015 11:25
- Ta nagroda jest dla mnie ważna, bo "Obiekt" był moim debiutem reżyserskim. Potwierdzenie tego, że film się podoba i ludzie chcą go oglądać, szczególnie się dla mnie liczy. Tym bardziej, że grono, które nas oceniało, to przecież nasi idole - powiedziała laureatka Talentów Trójki.
Paulina Skibińska odebrała nagrodę - 10 tys. zł
Paulina Skibińska odebrała nagrodę - 10 tys. zł Foto: W. Kusiński/PR

Paulina Skibińska, zwyciężczyni konkursu w kategorii Film, nagrodę otrzymała za "nietuzinkową wyobraźnię i perfekcyjne opanowanie warsztatu filmowego; za wrażliwość wizualną i umiejętność budowania nastroju; za dojrzałą osobowość twórczą".

Paulina Skibińska ukończyła scenopisarstwo w Szkole Filmowej w Łodzi. Obecnie pisze tam doktorat na wydziale reżyserii. Jest autorką scenariuszy do krótkometrażowych filmów nagradzanych w Polsce i za granicą, m.in. "Http://", "Pocałunek", "48h TV". Aktualnie pracuje na debiutem pełnometrażowym w ramach międzynarodowych warsztatów MIDPOINT. Jej doceniony przez jurorów Talentów Trójki "Obiekt" otrzymał niedawno Nagrodę Specjalną Jury Filmów Krótkometrażowych na 37. Festiwalu Filmowym Sundance.

Talenty Trójki - wszystko o plebiscycie >>>

ei/iwo