X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Przemysław Ostaszewski 2015

Ostatnia aktualizacja: 10.06.2015 13:01
- Bardzo cenię sobie Trójkę i jest mi niezmiernie miło znaleźć się w gronie laureatów Talentów Trójki. Nagroda z pewnością pomoże mi w realizacja projektów, nad którymi obecnie pracuję - powiedział Przemysław Ostaszewski.
Przemysław Ostaszewski otrzymał w nagrodę 10 tys. zł
Przemysław Ostaszewski otrzymał w nagrodę 10 tys. zł Foto: W. Kusiński/PR

Artysta zwyciężył w kategorii Sztuki wizualne. Jury nagrodziło go za "poszukiwanie nieoczywistych narracji i przekazywanie ich za pomocą błyskotliwie łączonych mediów elektronicznych z rytualnym performancem; za kreowanie obszarów o oryginalnej wartości wizualnej, warsztatową precyzję i umiejętne spajanie wielowątkowej wypowiedzi".

Przemysław Ostaszewski, znany jako Osmonadir, łączy projektowanie z dźwiękiem, obrazem i performancem. Jest stypendystą programu "Młodzi Twórcy" prowadzonego pod patronatem prezydenta Białegostoku.

Talenty Trójki - wszystko o plebiscycie >>>

ei/iwo