X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Jak pogodzić rodzicielstwo z zawodową karierą

Ostatnia aktualizacja: 11.07.2015 12:54
Choć kampania Fundacji Taty i Mamy "Nie odkładaj macierzyństwa na potem" ma charakter edukacyjny, wzbudziła ogromne emocje.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Pixabay

Padały zarzuty, że jest kontrowersyjna. A w Polsce coraz więcej kobiet dochodzi do wniosku, że macierzyństwo jest tylko jedną z wielu form spełniania się w roli kobiety - opcją, a nie czynnikiem warunkującym satysfakcjonujące życie. Decyzji o posiadaniu dziecka nie ułatwiają również warunki ekonomiczne, panująca polityka rodzinna i wciąż niestabilna pozycja matek na rynku pracy.

Iza i Maciek godzą jedno i drugie, czyli karierę i rodzicielstwo. Maciek jest informatykiem, Iza - adiunktem na politechnice. Mają czworo dzieci i satysfakcjonujące życie. Rodzina i miłość to największe szczęście, jakie ich w życiu spotkało.

***

Do wysłuchania reportażu "Gro-matka" Urszuli Żółtowskiej-Tomaszewskiej zapraszamy w poniedziałek (13 lipca) o godz. 18.15.