X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Zmarł reżyser dźwięku Wojciech Przybylski

Ostatnia aktualizacja: 21.07.2015 20:23
Wojciech Przybylski był związany z Polskim Radiem od 1973 roku. Miał ogromne doświadczenie w nagrywaniu i tworzeniu różnych form i stylów muzycznych.
Audio
  • Wojciecha Przybylskiego wspomina Hirek Wrona (Serwis informacyjny Trójki)
Wojciech Przybylski nagrywanie muzyki traktował nie tylko jako zawód, ale przede wszystkim jako pasję
Wojciech Przybylski nagrywanie muzyki traktował nie tylko jako zawód, ale przede wszystkim jako pasjęFoto: Glow Images/East News

Dla Polskiego Radia rejestrował koncerty i festiwale muzyczne. Nagrywał też muzykę do filmów, seriali i licznych spektakli teatralnych. Pracował z większością wykonawców należących do czołówki polskiej muzyki rozrywkowej, zespołami i solistami rockowymi, folkowymi, jazzowymi.

- Był absolutnie rewelacyjny w tym co robił, był też wspaniałym przyjacielem - wspomina dziennikarz muzyczny - Hirek Wrona.

Wojciech Przybylski miał 63 lata. Zmagał się z ciężką chorobą.

W maju na scenie studia im. Witolda Lutosławskiego dla Wojciecha Przybylskiego zagrali i zaśpiewali polscy artyści, m.in. Ewa Bem, Tomasz Stańko, T. Love, Justyna Steczkowska, Lady Pank, Perfect, Kult i Edyta Bartosiewicz.