Henryk Sytner, czyli kolorowy ptak

Ostatnia aktualizacja: 29.09.2015 15:04
Henryk Sytner słynie z tego, że ubiera się i żyje bardzo kolorowo. Od lat na antenie Trójki pojawiają się nie tylko jego audycje.
Henryk Sytner ze Złotym Mikrofonem
Henryk Sytner ze Złotym MikrofonemFoto: Wojciech Kusiński/PR

Można także wysłuchać relacji z "Wakacji na dwóch kółkach" oraz wyjazdów narciarskich do Szklarskiej Poręby, gdzie podobno skojarzono niejedno małżeństwo. 

Zanim trafił do radia jurorował konkursom tańca i grał w filmach (m.in. w Nie lubię poniedziałku, które nawet przyniosło mu pewien rozgłos). Nikt nie wie, ile pan Henryk ma tak naprawdę lat. Podobno w Trójce ma swój pokoik ze starymi taśmami. Czy uda nam się do niego dotrzeć?

Reportaż o Henryku Sytnerze został przygotowany z okazji obchodów 90-lecia Polskiego Radia w cyklu "Ludzie Trójki", w ramach którego do tej pory nadaliśmy reportaże poświęcone m.in. Jackowi Ejsmondowi, Andrzejowi Zakrzewskiemu i Grażynie Dobroń.

Na reportaż "Kolorowy ptak" Katarzyny Błaszczyk zapraszamy w środę (30.09) o godz. 18.15.

 

Czytaj także

Henryk Sytner: rock'n'roll poprawia mi nastrój

Ostatnia aktualizacja: 11.08.2014 16:00
- Lubię bardzo rock'n'rolla, bo przede wszystkim niesie ze sobą żywiołowość, radość. On porywa. Przy tej muzyce po prostu chce się szaleć - mówi bohater audycji "Ja tu gram" Henryk Sytner.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Henryk Sytner laureatem nagrody Złoty Mikrofon!

Ostatnia aktualizacja: 20.11.2014 17:29
Dziennikarzowi Trójki przyznano Złoty Mikrofon "za pasjonujące napędzanie kół historii Polskiego Radia".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wielka rowerowa wyprawa do Hiszpanii

Ostatnia aktualizacja: 10.08.2015 15:47
- Jury miało niełatwy orzech do zgryzienia. Autorów zasługujących na zwycięstwo było więcej niż miejsc - mówi Henryk Sytner, podsumowując 45. akcję sportowo-turystyczną "Wakacje na dwóch kółkach 2015".
rozwiń zwiń