X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Daniel wciąż zaczyna grę od nowa

Ostatnia aktualizacja: 16.02.2016 18:30
Dwudziestoletni Daniel większość czasu spędza przy komputerze. Jego zdaniem, to ciekawsze niż realny świat.
Problem uzależnienia od gier komputerowych jest coraz powszechniejszy (zdjęcie ilustracyjne)
Problem uzależnienia od gier komputerowych jest coraz powszechniejszy (zdjęcie ilustracyjne)Foto: pixabay.com/CC0 Public Domain/unsplash

Niebezpieczna przygoda Daniela z komputerem rozpoczęła się jeszcze w gimnazjum. Po kilku latach zabawa okazała się uzależnieniem, a terapia - w jego przypadku - nie działa.

Daniel doskonale wie, że musi sam podjąć pewne kroki, żeby wydostać się z nałogu. Niestety, to wyjątkowo trudne, zwłaszcza kiedy uważa się, że świat wirtualny jest dużo ciekawszy od rzeczywistego.

***

W środę (17.01) o godz. 18.15 zapraszamy do wysłuchania reportażu autorstwa Kamili Litman (PR Łódź) pt. "Musisz zacząć grę od nowa".