"Życie po śmierci". O.S.T.R. o swojej nowej płycie

Ostatnia aktualizacja: 24.02.2016 14:11
Gościem Hirka Wrony będzie O.S.T.R. Muzyk pojawi się w audycji "Soul - muzyka duszy" na dzień przed premierą płyty "Życie po śmierci".
O.S.T.R. opowiada w rozmowie z Hirkiem Wroną o swoim nowym krążku i o doświadczeniach, które zmieniły jego życie
O.S.T.R. opowiada w rozmowie z Hirkiem Wroną o swoim nowym krążku i o doświadczeniach, które zmieniły jego życie Foto: Marcin Grabski/mat. pras.

Adam Ostrowski, legendarny raper i producent, w trakcie szczerej rozmowy z Hirkiem Wroną opowie o swoich życiowych doświadczeniach - o tym, jak miał świadomość, że pozostała mu jedynie godzina życia i jak to życie w pośpiechu ratowano. Wyzna, dlaczego nie pali już marihuany i ujawni także kulisy współpracy z... 6-letnim synem Jasiem. Dowiemy się także, jak odnalazł swoje szczęście.

O.S.T.R. jest laureatem wielu nagród, otrzymał m.in. Fryderyka, a w 2011 roku został sklasyfikowany na 4. miejscu listy 30 najlepszych polskich raperów według magazynu "Machina". Podczas swojej kariery muzycznej współpracował już m.in. z Michałem Urbaniakiem, a także z takimi wykonawcami, jak Tede, Fokus, Pezet czy Slums Attack. Dziś wspóltworzy Tabasko, Skill Mega i Killing Skills, a w swej twórczości porusza tematy polityczne czy społeczne.

***

Na audycję "Soul - muzyka duszy" zapraszamy w czwartek (25.02) w godz. 23.05-0.00. Program poprowadzi Hirek Wrona.

kd/fbi

Czytaj także

O.S.T.R.: to najważniejszy album w moim życiu

Ostatnia aktualizacja: 26.02.2015 23:08
"Podróż zwana życiem" to wynik polsko-holenderskiej współpracy Adama Ostrowskiego i Killing Skills. - Uważam, że ta płyta nie leży koło niczego, co robi się w Polsce - mówi wydawca albumu Marcin "Tytus" Grabski.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Muzyczne atrakcje na Festiwalu Marii Czubaszek

Ostatnia aktualizacja: 12.09.2015 17:30
"Myśliwiecka 3/5/7" gościła na Festiwalu Marii Czubaszek w Polanicy-Zdroju "Cały Kazio". Do Trójkowego studia Piotr Stelmach zaprosił mnóstwo artystów.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Michał Urbaniak o jazzowych perełkach

Ostatnia aktualizacja: 18.02.2016 23:08
Gościem Hirka Wrony był Michał Urbaniak. Rozmawialiśmy o płytach artysty, które ukazały się na winylach. Są to krążki: "UrbSymphony" (special edition) - 2015; "Atma" - 1974 i "Jazz Legends", vol. 1.
rozwiń zwiń