X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Życie po śmierci". O.S.T.R. o swojej nowej płycie

Ostatnia aktualizacja: 24.02.2016 14:11
Gościem Hirka Wrony będzie O.S.T.R. Muzyk pojawi się w audycji "Soul - muzyka duszy" na dzień przed premierą płyty "Życie po śmierci".
O.S.T.R. opowiada w rozmowie z Hirkiem Wroną o swoim nowym krążku i o doświadczeniach, które zmieniły jego życie
O.S.T.R. opowiada w rozmowie z Hirkiem Wroną o swoim nowym krążku i o doświadczeniach, które zmieniły jego życie Foto: Marcin Grabski/mat. pras.

Adam Ostrowski, legendarny raper i producent, w trakcie szczerej rozmowy z Hirkiem Wroną opowie o swoich życiowych doświadczeniach - o tym, jak miał świadomość, że pozostała mu jedynie godzina życia i jak to życie w pośpiechu ratowano. Wyzna, dlaczego nie pali już marihuany i ujawni także kulisy współpracy z... 6-letnim synem Jasiem. Dowiemy się także, jak odnalazł swoje szczęście.

O.S.T.R. jest laureatem wielu nagród, otrzymał m.in. Fryderyka, a w 2011 roku został sklasyfikowany na 4. miejscu listy 30 najlepszych polskich raperów według magazynu "Machina". Podczas swojej kariery muzycznej współpracował już m.in. z Michałem Urbaniakiem, a także z takimi wykonawcami, jak Tede, Fokus, Pezet czy Slums Attack. Dziś wspóltworzy Tabasko, Skill Mega i Killing Skills, a w swej twórczości porusza tematy polityczne czy społeczne.

***

Na audycję "Soul - muzyka duszy" zapraszamy w czwartek (25.02) w godz. 23.05-0.00. Program poprowadzi Hirek Wrona.

kd/fbi

Czytaj także

O.S.T.R.: to najważniejszy album w moim życiu

Ostatnia aktualizacja: 26.02.2015 23:08
"Podróż zwana życiem" to wynik polsko-holenderskiej współpracy Adama Ostrowskiego i Killing Skills. - Uważam, że ta płyta nie leży koło niczego, co robi się w Polsce - mówi wydawca albumu Marcin "Tytus" Grabski.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Muzyczne atrakcje na Festiwalu Marii Czubaszek

Ostatnia aktualizacja: 12.09.2015 17:30
"Myśliwiecka 3/5/7" gościła na Festiwalu Marii Czubaszek w Polanicy-Zdroju "Cały Kazio". Do Trójkowego studia Piotr Stelmach zaprosił mnóstwo artystów.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Michał Urbaniak o jazzowych perełkach

Ostatnia aktualizacja: 18.02.2016 23:08
Gościem Hirka Wrony był Michał Urbaniak. Rozmawialiśmy o płytach artysty, które ukazały się na winylach. Są to krążki: "UrbSymphony" (special edition) - 2015; "Atma" - 1974 i "Jazz Legends", vol. 1.
rozwiń zwiń