X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Wybory w Korei Południowej

Ostatnia aktualizacja: 13.04.2016 09:45
Zapraszamy na rozmowę, w której rozpatrywać będziemy różne aspekty tego politycznego wydarzenia.
Wybory parlamentarne według prognoz najprawdopodobniej wygrają konserwatyści prezydent Park Geun Hie
Wybory parlamentarne według prognoz najprawdopodobniej wygrają konserwatyści prezydent Park Geun HieFoto: PAP/EPA/JEON HEON-KYUN

Deputowani do 300-mandatowego parlamentu wybrani zostaną w 253 okręgach wyborczych spośród 944 kandydatów, z których 844 to mężczyźni. To statystyki dotyczące odbywających się właśnie wyborów w Korei Południowej.

Ale do tych danych należy dodać jeszcze inne ważne czynniki. To Korea Północna, grożąca światu i regionowi jądrowa zagłada i Chiny, które coraz chętniej stawiają się na pozycji lidera w regionie…

Ii o tym wszystkim porozmawiam z Oskarem Pietrewiczem z Centrum Studiów Polska Azja w audycji "3 strony świata" na którą w środę (13.04) o godz. 16.45.

Zapraszam,

Ernest Zozuń

Czytaj także

Pjongjang uderzy w USA? Korea Północna "pręży muskuły"

Ostatnia aktualizacja: 13.04.2016 07:41
Korea Północna przygotowuje się do testu rakiety, która mogłaby dosięgnąć najbliższych baz Stanów Zjednoczonych na Pacyfiku. Takie informacje podają media w USA, powołując się na źródła w amerykańskiej administracji.
rozwiń zwiń