X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Dzień Mamy i inne atrakcje

Ostatnia aktualizacja: 26.05.2016 16:45
"Dom to wcale nie są ściany. To są ręce naszej mamy"... Tak, w "Zagadkowym czwartku" było o mamach, także o tych, które w ramach projektu Brave Kids zapraszają pod swój dach dzieci z odległych zakątków świata.
Audio
  • Dzień Mamy i inne atrakcje (Zagadkowy czwartek/Trójka)
Dzień Mamy i inne atrakcje
Foto: Glow Images/East News

Cała przygoda ma trwać dwa tygodnie, ale okazuje się, że za każdym razem trwa o wiele dłużej. O projekcie Brave Kids opowie w zagadkowym studiu jego dyrektor artystyczny, Grzegorz Bral. Odwiedziła nas także zaangażowana w projekt mama należąca do tzw. rodziny goszczącej, Małgorzata Skoczelas.

Edyta Jungowska opowiedziała o audiobookach zrealizowanych na podstawie dwóch znakomitych książek Astrid Lindgren pt. "Detektyw Blomkvist" i "Rasmus i włóczęga", a Monika Wasowska przyniosła najnowszą książkę Grzegorza Wasowskiego i Ernesta Gonzalesa pt. "Z historii muzyki".

Nie zabrakło także informacji na temat zbliżającego się wielkimi krokami Big Book Festivalu. Dyrektor Festiwalu Anna Król opowiedziała o spotkaniu adresowanym do najmłodszych, a także o rekordzie świata w czytaniu pod gołym niebem. Zapraszamy do wysłuchania nagrania audycji

***

Tytuł audycji: Zagadkowy czwartek
Prowadzi: Katarzyna Stoparczyk
Goście: Grzegorz Bral (Brave Kids), Edyta Jungowska (aktorka), Monika Wasowska, Anna Król (Big Book Festiwal)
Data emisji:
26.05.2015
Godzina emisji: 7.05

mp

Czytaj także

Czy w muzeum wolno wszystko?

Ostatnia aktualizacja: 28.02.2016 17:00
To był bardzo odważny pomysł, wyjątkowy eksperyment, pierwsze w Polsce, ba! na świecie! tego rodzaju gigantyczne przedsięwzięcie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

To dopiero była wielkanocna podróż!

Ostatnia aktualizacja: 27.03.2016 16:05
Odwiedziliśmy staropolskie, szlacheckie i magnackie, dwory, zajrzeliśmy pod strzechę mieszczańskich i chłopskich domów. A potem...
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Lewy" dla dzieci. Poznaj historię mistrza

Ostatnia aktualizacja: 24.04.2016 10:00
Najpierw pojawiły się książki biograficzne adresowane do dzieci pt. “Messi” “Ronaldo” i “Ibra”. Teraz przyszła kolej na polskiego wybitnego sportowca, genialnego piłkarza Roberta Lewandowskiego.
rozwiń zwiń