Dzień Mamy i inne atrakcje

Ostatnia aktualizacja: 26.05.2016 16:45
"Dom to wcale nie są ściany. To są ręce naszej mamy"... Tak, w "Zagadkowym czwartku" było o mamach, także o tych, które w ramach projektu Brave Kids zapraszają pod swój dach dzieci z odległych zakątków świata.
Audio
  • Dzień Mamy i inne atrakcje (Zagadkowy czwartek/Trójka)
Dzień Mamy i inne atrakcje
Foto: Glow Images/East News

Cała przygoda ma trwać dwa tygodnie, ale okazuje się, że za każdym razem trwa o wiele dłużej. O projekcie Brave Kids opowie w zagadkowym studiu jego dyrektor artystyczny, Grzegorz Bral. Odwiedziła nas także zaangażowana w projekt mama należąca do tzw. rodziny goszczącej, Małgorzata Skoczelas.

Edyta Jungowska opowiedziała o audiobookach zrealizowanych na podstawie dwóch znakomitych książek Astrid Lindgren pt. "Detektyw Blomkvist" i "Rasmus i włóczęga", a Monika Wasowska przyniosła najnowszą książkę Grzegorza Wasowskiego i Ernesta Gonzalesa pt. "Z historii muzyki".

Nie zabrakło także informacji na temat zbliżającego się wielkimi krokami Big Book Festivalu. Dyrektor Festiwalu Anna Król opowiedziała o spotkaniu adresowanym do najmłodszych, a także o rekordzie świata w czytaniu pod gołym niebem. Zapraszamy do wysłuchania nagrania audycji

***

Tytuł audycji: Zagadkowy czwartek
Prowadzi: Katarzyna Stoparczyk
Goście: Grzegorz Bral (Brave Kids), Edyta Jungowska (aktorka), Monika Wasowska, Anna Król (Big Book Festiwal)
Data emisji:
26.05.2015
Godzina emisji: 7.05

mp

Czytaj także

Czy w muzeum wolno wszystko?

Ostatnia aktualizacja: 28.02.2016 17:00
To był bardzo odważny pomysł, wyjątkowy eksperyment, pierwsze w Polsce, ba! na świecie! tego rodzaju gigantyczne przedsięwzięcie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

To dopiero była wielkanocna podróż!

Ostatnia aktualizacja: 27.03.2016 16:05
Odwiedziliśmy staropolskie, szlacheckie i magnackie, dwory, zajrzeliśmy pod strzechę mieszczańskich i chłopskich domów. A potem...
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Lewy" dla dzieci. Poznaj historię mistrza

Ostatnia aktualizacja: 24.04.2016 10:00
Najpierw pojawiły się książki biograficzne adresowane do dzieci pt. “Messi” “Ronaldo” i “Ibra”. Teraz przyszła kolej na polskiego wybitnego sportowca, genialnego piłkarza Roberta Lewandowskiego.
rozwiń zwiń