X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Opowieści PJ Harvey i muzyczne nowości

Ostatnia aktualizacja: 04.07.2016 17:35
Myślę, że każdy, kto był na tym koncercie, zgodzi się ze mną - na tegorocznym festiwalu Open'er PJ Harvey była po prostu wspaniała.
Polly Jean Harvey nagrywa od 1988 roku. Za swoją twórczość została uhonorowana w 2013 roku Orderem Imperium Brytyjskiego
Polly Jean Harvey nagrywa od 1988 roku. Za swoją twórczość została uhonorowana w 2013 roku Orderem Imperium BrytyjskiegoFoto: Maria Mochnacz/mat. promocyjne

Niech wspomnienia środowego deszczowego wieczoru nie opuszczają nas zbyt szybko - dziś w Aksamicie nie tylko muzyka PJ Harvey, ale i sama artystka. Opowie o tym, jak wygląda przygotowywanie setlisty koncertu, dlaczego włącza niektóre piosenki do repertuaru, dlaczego zawsze musi się zmieniać i dlaczego nie lubi jednej swojej płyty.

A wcześniej mnóstwo nowej muzyki, między innymi z nowych albumów Metronomy i Bat For Lashes.

***

Do słuchania audycji "Aksamit" zapraszam w poniedziałek (4.07) od godz. 19.05 do 21.00.

Anna Gacek