X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Szef MON pozostaje na stanowisku

Ostatnia aktualizacja: 05.07.2016 15:42
Posłowie Platformy Obywatelskiej przekonywali, że Antoni Macierewicz to "zły, szkodliwy i nieodpowiedzialny minister".
Od lewej: premier Beata Szydło i ministrowie: Antoni Macierewicz, Piotr Gliński, Jarosław Gowin, Paweł Szałamacha, Witold Waszczykowski i Konstanty Radziwiłł, debaty nad wnioskiem PO wotum nieufności wobec ministra obrony
Od lewej: premier Beata Szydło i ministrowie: Antoni Macierewicz, Piotr Gliński, Jarosław Gowin, Paweł Szałamacha, Witold Waszczykowski i Konstanty Radziwiłł, debaty nad wnioskiem PO wotum nieufności wobec ministra obronyFoto: PAP/Jakub Kamiński

Tak tłumaczyli swój wniosek o odwołanie szefa MON. Premier Beata Szydło odpowiadała, że ten wniosek to "nieakceptowalna próba podważenia zaufania do polskiego państwa". Sejmowa debata zakończyła się głosowaniem, w którym Prawo i Sprawiedliwość bez kłopotu obroniło ministra swojego rządu.

O argumentach, które padły z jednej i drugiej strony będziemy rozmawiać z posłami: Michałem Jachem (przewodniczący Sejmowej Komisji Obrony, PiS) oraz Czesławem Mroczkiem (wiceprzewodniczący Sejmowej Komisji Obrony, były wiceszef MON, PO).

***

Do słuchania "Pulsu Trójki" zapraszam we wtorek (5.07) o godz. 17.45.

Marcin Zaborski