X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Jest szansa na zakończenie sporu wokół TK?

Ostatnia aktualizacja: 06.07.2016 14:44
Do późnej nocy pracowali posłowie z sejmowej komisji sprawiedliwości, dyskutując o zmianach w ustawie o Trybunale Konstytucyjnym.
Sejmowa komisja sprawiedliwości zdecydowała, że ponownie omówi projekt nowej ustawy o Trybunale Konstytucyjnym autorstwa PiS. Zdaniem opozycji doszło do naruszenia procedury legislacyjnej
Sejmowa komisja sprawiedliwości zdecydowała, że ponownie omówi projekt nowej ustawy o Trybunale Konstytucyjnym autorstwa PiS. Zdaniem opozycji doszło do naruszenia procedury legislacyjnejFoto: PAP/Jakub Kamiński

Nad ranem - po siedmiu godzinach obrad - komisja poparła projekt wypracowany na podstawie propozycji Prawa i Sprawiedliwości. To krok w stronę kolejnej zmiany przepisów. Pytanie - czy krok w stronę zakończenia politycznych sporów o TK? W "Pulsie Trójki" będą o tym rozmawiać posłowie: Jerzy Meysztowicz (.Nowoczesna) i Bartłomiej Wróblewski (Prawo i Sprawiedliwość). 

***

Do usłyszenia w "Pulsie Trójki" w środę (6.07) o godz. 17.45,

Marcin Zaborski

Czytaj także

Zamieszanie wokół TK trwa. Burzliwa dyskusja w Sejmie

Ostatnia aktualizacja: 06.07.2016 08:30
W Sejmie trwają prace nad rozwiązaniem kryzysu związanego z Trybunałem Konstytucyjnym. Trójkowi "Komentatorzy" byli podzieleni w ocenie intencji partii rządzącej, która zainicjowała dyskusję nad nowymi zapisami ws. TK.
rozwiń zwiń