Skrajne emocje. Rafał Majka i Agnieszka Radwańska o Rio 2016

Ostatnia aktualizacja: 07.08.2016 15:00
- Jak widać moja kariera rozwija się bardzo dobrze. Giro d'Italia, Tour de France i teraz olimpiada - mówił Rafał Majka po sobotnim wyścigu, w którym zdobył brązowy medal olimpijski.
Audio
  • Rafał Majka i Agnieszka Radwańska o Rio 2016 (Serwis informacyjny Trójki)
Rafał Majka cieszy się po dekoracji. Polak zdobył brązowy medal w wyścigu kolarskim ze startu wspólnego, Rio de Janeiro, Brazylia, 06.08.2016.
Rafał Majka cieszy się po dekoracji. Polak zdobył brązowy medal w wyścigu kolarskim ze startu wspólnego, Rio de Janeiro, Brazylia, 06.08.2016. Foto: PAP/Adam Warżawa

Polski kolarz dodał, że zawsze daje z siebie wszystko i że trzeba trzymać za niego kciuki.

Igrzyska w Rio na antenie Trójki >>>

Zupełnie inaczej swój występ na igrzyskach olimpijskich w Rio de Janeiro zapamięta Agnieszka Radwańska, która odpadła z rywalizacji po pierwszym meczu rozegranym z Chinką Saisai Zheng. - Ciężko było na tym korcie cokolwiek zrobić - przyznała.

Za co chwaliła swoją przeciwniczkę i czego jej samej zabrakło podczas gry? O tym mówiła do Trójkowego mikrofonu po zejściu z kortu. Zapraszamy do posłuchania relacji Michała Gąsiorowskiego i Tomasza Gorazdowskiego.

Relacje z igrzysk w Rio będziemy Państwu zdawać od poniedziałku do soboty w porannej i popołudniowej audycji "Zapraszamy do Trójki" o godzinie 8.15 i 16.40 oraz w niedziele o godzinie 9.05 i po 17.00 w "Trzeciej stronie medalu".

Igrzyska Olimpijskie - specjalny serwis Polskiego Radia >>>

***

Tytuł audycji: Serwis informacyjny Trójki
Autor: Tomasz Gorazdowski, Michał Gąsiorowski
Data emisji: 7.08.2016
Godzina emisji: 09.05

fbi/ab

Czytaj także

Dlaczego Robert Korzeniowski zamiast wioski olimpijskiej wolał garaż?

Ostatnia aktualizacja: 04.08.2016 15:58
- Wioska olimpijska to miejsce, gdzie krzyżują się wszystkie możliwe emocje - powiedział w studio olimpijskim Trójki czterokrotny mistrz olimpijski w chodzie sportowym, Robert Korzeniowski.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Olimpiada od kuchni. Jak wygląda ta gigantyczna sportowa impreza?

Ostatnia aktualizacja: 05.08.2016 14:39
Może nie za czysto, może są pewne usterki techniczne, ale polscy sportowcy nie narzekają i podchodzą do organizacji olimpiady w Rio z uśmiechem.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Rio 2016: igrzyska olimpijskie w Rio de Janeiro oficjalnie otwarte! Znicz olimpijski płonie [RELACJA]

Ostatnia aktualizacja: 06.08.2016 09:50
Koniec oczekiwania - ruszyły Igrzyska Olimpijskie 2016 w Rio de Janeiro! Zapraszamy do prześledzenia naszej relacji z ceremonii otwarcia.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Co zapamiętamy z otwarcia igrzysk w Rio?

Ostatnia aktualizacja: 06.08.2016 14:44
- Udało się stworzyć widowisko, które zostanie zapamiętane jako ceremonia radosna, związana z tańcem, śpiewem i tym, czego można się było po Brazylijczykach spodziewać - relacjonuje z Rio de Janeiro Michał Gąsiorowski.
rozwiń zwiń