X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

O zieleni w przestrzeni miejskiej

Ostatnia aktualizacja: 12.08.2016 13:10
Porozmawiamy o miejskiej zieleni. Sprawdzimy, czy jest właściwie chroniona. Zapytamy też, jak dbać o tę zabytkową.
Ogród Krasińskich w Warszawie
Ogród Krasińskich w WarszawieFoto: Wikipedia/Matpol222/CC

Polskie miasta wyglądają coraz lepiej, ale do ideału jeszcze daleko. Wszechobecna reklama, zasłaniająca nawet zabytki, drzewa w donicach, przypadkowe ławki i lampy, szaleństwo wzorów i kolorów na rynkowych posadzkach. To tylko kilka grzechów głównych miejskiej przestrzeni.

Ale można ją urządzić inaczej - z dbałością o historyczne dziedzictwo, z szacunkiem dla specyfiki regionu, estetycznie i wygodnie dla mieszkańców. I właśnie o tym będziemy Państwu opowiadać w sobotnie poranki.

W kolejnej odsłonie cyklu, który powstaje we współpracy z Narodowym Instytutem Dziedzictwa, porozmawiamy o miejskiej zieleni. Sprawdzimy, czy jest właściwie chroniona. Zapytamy też, jak dbać o tę zabytkową. 

***

Na audycję w każdą sobotę o 7.40 i 8.40 zaprasza Agnieszka Stępień.