X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Czwarty medal w Rio. Srebrny Małachowski!

Ostatnia aktualizacja: 14.08.2016 13:50
- Zawsze jest sportowa złość, bo można było rzucać lepiej, jednak cieszę się, bo zdobyłem kolejny medal dla Polski - mówił po występie na olimpiadzie w Rio de Jeniero zdobywca srebrnego medalu w rzucie dyskiem Piotr Małachowski.
Audio
  • Czwarty medal w Rio. Srebrny Małachowski! (Serwis informacyjny Trójki)
Piotr Małachowski zdobył już drugi olimpijski srebrny medal w rzucie dyskiem
Piotr Małachowski zdobył już drugi olimpijski srebrny medal w rzucie dyskiemFoto: PAP/Adam Warżawa

Polak w najlepszym rzucie uzyskał 67,55 m. Wygrał Niemiec Christoph Harting, który w ostatniej próbie wyprzedził Małachowskiego wynikiem 68,37 m. Trzecie miejsce zajął inny reprezentant Niemiec, Daniel Jasiński - 67,05.  To drugie olimpijskie srebro Małachowskiego - na drugim stopniu podium stał także osiem lat temu na igrzyskach w Pekinie.

W Rio de Janeiro nasi reprezentanci wywalczyli już cztery medale - oprócz srebrnego Małachowskiego także złoty i brązowy w wioślarstwie oraz brązowy w kolarstwie szosowym.

Zapraszamy do wysłuchania nagrania audycji, w której swoje dotychczasowe występy na igrzyskach olimpijskich skomentowali również: biegacz Adam Kszczot, trener siatkarzy Stéphane Antiga, piłkarze ręczni: Adam Wiśniewski, Mariusz Jurkiewicz i Michał Jurecki oraz badmintoniści Robert Mateusiak i Nadieżda Zięba.

Relację z igrzysk zdajemy Państwu od poniedziałku do soboty w porannej i popołudniowej audycji "Zapraszamy do Trójki" o godzinie 8.15 i 17.40 oraz w niedziele o godzinie 9.05 i po 17.00 w "Trzeciej stronie medalu".

Igrzyska Olimpijskie - specjalny serwis Polskiego Radia >>>

***

Tytuł audycji: Serwis informacyjny Trójki
Autor: Tomasz Gorazdowski, Michał Gąsiorowski
Data emisji: 14.08.2016
Godzina emisji: 09.05

mk