X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Co tak naprawdę dzieje się na szczycie G20?

Ostatnia aktualizacja: 05.09.2016 12:31
- G20 jest jak most, który połączył nas wszystkich przybywających z różnych stron świata. Na naszych barkach spoczywa ciężar oczekiwań całego świata - mówił witając liderów 19 największych państw świata i Unii Europejskiej chiński prezydent Xi Jinping.
W chińskiej miejscowości Hangzhou drugi dzień trwają rozmowy światowych przywódców skupionych w grupie G20. W jej skład wchodzi 19 największych gospodarek świata oraz przedstawiciele Unii Europejskiej
W chińskiej miejscowości Hangzhou drugi dzień trwają rozmowy światowych przywódców skupionych w grupie G20. W jej skład wchodzi 19 największych gospodarek świata oraz przedstawiciele Unii EuropejskiejFoto: PAP/EPA/HOW HWEE YOUNG / POOL

Oficjalnie przywódcy rozmawiać mają głównie o sposobach pobudzenia światowego handlu i instrumentach przeciwdziałania spowolnieniu gospodarczemu. Ale wiadomo, że są zdecydowanie ważniejsze sprawy do załatwienia na tym spotkaniu… Zatem o nich dziś porozmawiamy w audycji "3 strony świata". Gościem programu będzie Marcin Zaborowski z Center for European Policy Analysis (CEPA).

***

Na "3 strony świata" w poniedziałek (5.09) o godz. 16.45 zaprasza Ernest Zozuń.  

Czytaj także

Gospodarcze wyzwania szczytu G20 w Chinach

Ostatnia aktualizacja: 05.09.2016 11:36
W Chinach trwają rozmowy światowych przywódców skupionych w grupie G20. O szczycie w Hangzhou mówili w Pulsie Gospodarki Marta Petka-Zagajewska, główna ekonomistka w Raiffeisen Polbank, Piotr Soroczyński, główny ekonomista KUKE i Marek Zuber, ekonomista.
rozwiń zwiń