X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Co dalej z sytuacją w Syrii? Jest szansa na pokój?

Ostatnia aktualizacja: 05.10.2016 12:46
- Dzięki Bogu nie ma żadnych samolotów, ludzie są spokojniejsi, mogą wyjść z kryjówek. Mogą spokojnie chodzić po ulicach – tak mówili mieszkańcy Aleppo niecały miesiąc temu.
Syryjscy rebelianci poinformowali we wtorek, że odparli ofensywę armii rządowej w południowym Aleppo. Rosyjskie i syryjskie samoloty wciąż bombardują dzielnice mieszkaniowe w oblężonych częściach miasta
Syryjscy rebelianci poinformowali we wtorek, że odparli ofensywę armii rządowej w południowym Aleppo. Rosyjskie i syryjskie samoloty wciąż bombardują dzielnice mieszkaniowe w oblężonych częściach miastaFoto: PAP/EPA/SANA

Stacje telewizyjne i radiowe z całego świata informowały o amerykańsko - rosyjskim porozumieniu w sprawie Syrii i zawieszeniu broni.

A dziś obie strony okładają się już mocnymi ciosami. - Jest jasne, że Rosja i USA nie mają o czym rozmawiać, bo żadne porozumienie osiągnięte nie będzie – oświadcza rzecznik Białego Domu. Co spowodowało tak radykalny zwrot? O tym porozmawiamy w audycji "3 strony świata". Gościem programu będzie Wiktor Ross ze Studium Europy Wschodniej Uniwersytetu Warszawskiego.

***

Na audycję w środę (5.10) o godz. 16.45 zaprasza Ernest Zozuń.

Czytaj także

Zawieszenie walk. Szansa dla Syrii?

Ostatnia aktualizacja: 29.02.2016 17:05
"Po pierwszym dniu i po pierwszej nocy nie mamy wątpliwości, że wszystkie strony traktują poważnie zawieszenie ognia w Syrii. Odnotowaliśmy jedynie pojedyncze incydenty" - z nadzieją na powodzenie rozejmu relacjonuje uspokojenie w Syrii specjalny wysłannik ONZ do Syrii Staffan de Mistura.
rozwiń zwiń

Czytaj także

ONZ ubolewa. USA zrywają współpracę z Rosją w sprawie Syrii

Ostatnia aktualizacja: 04.10.2016 06:20
Wysłannik ONZ do Syrii Staffan de Mistura wyraził "głębokie ubolewanie" z powodu decyzji władz USA o zawieszeniu rozmów z Rosją mających na celu ustanowienie rozejmu w Syrii.
rozwiń zwiń