X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

2017 - rok Chmielowskiego i Koźmińskiego

Ostatnia aktualizacja: 11.01.2017 14:00
Środowy "Klub Trójki" związany będzie z faktem, że Sejm ogłosił rok 2017 Rokiem Alberta Chmielowskiego i Honorata Koźmińskiego.
Portret ojca Honorata Koźmińskiego
Portret ojca Honorata KoźmińskiegoFoto: Anonymous painting (Image taken by User:Mathiasrex Maciej Szczepańczyk) [GFDL (http://www.gnu.org/copyleft/fdl.html) lub CC BY 3.0 (http://creativecommons.org/licenses/by/3.0)], Wikimedia Commons

W związku z tym audycja będzie poświęcona tym właśnie XIX-wiecznym postaciom. Na czym polega ich rola w naszej historii? Dlaczego ich dorobek może być dla nas dziś aktualny?

Gośćmi Grzegorz Górnego będą: szef IPN dr Jarosław Szarek, który publikował dużo na ten temat, oraz o. Gabriel Bartoszewski – postulator w wielu procesach beatyfikacyjnych i kanonizacyjnych.

***

Do słuchania "Klub Trójki" zapraszamy w środę (11.1) od godz. 21.05. do 22.00. Program poprowadzi Grzegorz Górny.