X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Dla dzieci i żony Policjanta. Charytatywna akcja Polskiego Radia

Ostatnia aktualizacja: 13.12.2017 16:20
W czwartek 14 grudnia, w ramach pomocy rodzinie Policjanta, który zginął podczas akcji 2 grudnia w Wiszni Małej, Polskie Radio wraz z Fundacją Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach organizuje na swoich antenach licytację przedmiotów, wybranych i ofiarowanych na ten cel przez swoich pracowników i dziennikarzy. 
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: Anna Mazur

Odpowiadając na apel polskiej Policji, Polskie Radio zaprasza swoich Słuchaczy do udziału w wyjątkowej akcji charytatywnej, w którą zaangażowały się wszystkie programy publicznego nadawcy.

Akcja jest wyrazem szacunku społeczności Polskiego Radia dla postawy funkcjonariusza publicznego, broniącego bezpieczeństwa współobywateli. Intencją Polskiego Radia jest, by przedmioty wystawione na licytację miały przede wszystkim wartość symboliczną, były drogie ofiarodawcom z powodów osobistych czy zawodowych. W Trójce licytacja odbędzie się w  godz. 13.00-15.00, poprowadzą ją Tomasz Gorazdowski i Tomasz Żąda.


Oto przedmioty, które będzie można zdobyć w Trójce podczas licytacji dla dzieci i żony Policjanta (14.12):

PORCELANOWA FIGURKA "NIEDŹWIEDZIA" OD MARKA NIEDŹWIECKIEGO

Marek Niedźwiecki własnoręcznie odlał i pomalował figurkę "Niedźwiedzia" w ćmielowskiej fabryce porcelany, słynącej z oryginalnych i pięknych projektów. Na spodzie widnieje unikatowy numer figurki oraz napis "hand made". Oprócz tego, Niedźwiedź (Marek) złożył na "Niedźwiedziu" (figurce) skrócony autograf w formie inicjałów ("MN"). Do tego szlachetnego przedmiotu dołączamy certyfikat autentyczności oraz album "Muzyka Ciszy 5" (2CD) z imienną dedykacją p. Marka dla Zwyciężczyni lub Zwycięzcy licytacji.  

. .

ZESTAW PŁYT "NIEPRZEBOJE" Z AUTOGRAFEM WOJCIECHA MANNA I W JEGO WYBORZE

To 7 albumów, na których obok siebie "występują" Billie Holiday, Dropkick Murphys, Stevie Ray Vaughan, Black Rebel Motorcycle Club, Eric Burdon, Grand Funk Railroad, Spin Doctors i Royal Blood. Jak rozumieć tytuł tego zestawu? Wyjaśnia Wojciech Mann: "Nieprzebój tym się różni od przeboju, że nie jest wałkowany do granic możliwości przez popularne stacje radiowe, nie jest umieszczany na składankach typu największe hity lata. Wydawałoby się więc, że nieprzebój jest stojącym na straconej pozycji nieudanym dzieckiem chowanym w cieniu przez rozczarowanych rodziców".


. .

PLATYNOWA PŁYTA "MĘSKIE GRANIE 2016"

Trasa koncertowa "Męskie Granie", pomyślana jako twórcze spotkanie muzyków z różnych stron artystycznej ekspresji, nie kończy się wraz z ostatnim występem podczas danego sezonu letniego. Kontynuacją tego wydarzenia są płyty z zapisem koncertów. W 2016 roku na trasie przewodzili Ostry, Organek i Dawid Podsiadło, a wśród wykonawców pojawili się m.in. Brodka, Hey, Lao Che i Raz Dwa Trzy. Płyta osiągnęła status platynowej. Pięknie oprawiony egzemplarz "platyny" jest do zdobycia podczas licytacji w Trójce.


. .

TEKA RYCIN Z POWSTANIA STYCZNIOWEGO - WYDAWNICTWO BIBLIOFILSKIE

W tece znajduje się 20 reprodukcji najpiękniejszych rycin z Powstania Styczniowego pochodzących z Kolekcji Krzysztofa Kura, dyrektora Polskiej Orkiestry Radiowej. Wszystkie ryciny publikowane były w prasie zagranicznej w latach 1863-64. Grafiki przedstawiają: sceny z potyczek i bitew, leśnych obozów oddziałów powstańczych, życia codziennego podczas powstania, a także represje zaborcy, którym poddani byli powstańcy i ludność cywilna.

. .

DWIE MINIATURY MARYNISTYCZNE 

Autorem jest prof. Bogdan Pikulicki z Lwowskiej Akademii Sztuk Pięknych. To prezent od żeglarza - Kuby Strzyczkowskiego. Obrazki, które Kuba bardzo lubi, od niemal dwudziestu lat zdobiły ściany jego domu. 


. .


Szczegóły, regulamin oraz zdjęcia i opisy wszystkich przedmiotów wystawionych na licytacje obejrzeć można na stronie: www.polskieradio.pl/dlarodzinypolicjanta