"Zagadkowa Osiecka", czyli Katarzyna Stoparczyk zaprasza na nowy cykl audycji dla najmłodszych w Trójce

Ostatnia aktualizacja: 07.02.2018 20:00
– Otwieramy Muzyczne Studio im. Agnieszki Osieckiej dla najmłodszych – mówi Katarzyna Stoparczyk tuż przed premierą jej nowego cyklu dla dzieci. 
Katarzyna Stoparczyk
Katarzyna StoparczykFoto: A. Sołtysik

"Zagadkowa Osiecka", bo o tym projekcie mowa, wystartuje już w najbliższą niedzielę 11 lutego. W tej prowadzonej na żywo audycji mogą wziąć udział najmłodsi słuchacze i ich rodzice. W projekcie bierze także udział Patryk "Tik Tak" Matela, beatboxer. Wśród gości specjalnych wydarzenia m.in. Czesław Mozil i Krzysztof Zalewski. Zaproszenia do zdobycia oczywiście na antenie Trójki.

"Zagadkowa Osiecka" to nowy autorski projekt Katarzyny Stoparczyk. Prowadzi ona w radiowej Trójce znany i lubiany cykl "Dzieci wiedzą lepiej" oraz popularne audycje: "Myślidziecka 3/5/7" i "Zagadkowa niedziela", która w 2017 roku została nagrodzona tytułem Kuźni Mistrzów Mowy Polskiej Vox Populi.  

I właśnie od "Zagadkowej niedzieli" – po raz pierwszy z udziałem publiczności – rozpocznie się niedzielne spotkanie w Muzycznym Studiu PR im. Agnieszki Osieckiej (początek o godz. 9.00). – A zaraz potem zapraszamy na szalony, energetyczny koncert pt. "Budyń Julka Tuwima" – zapowiada Katarzyna Stoparczyk. Na scenie przy Myśliwieckiej 3/5/7 pojawią się znakomici muzycy i wokaliści: Jacek "Budyń" Szymkiewicz (lider zespołu Pogodno), Joanna Zawłocka, Krzysztof Zalewski i Czesław Mozil. – Premierą tego artystycznego projektu inaugurujemy cykl spotkań pt. "Zagadkowa Osiecka". A to oznacza, że Muzyczne Studio im. Agnieszki Osieckiej otwieramy dla najmłodszych. Będziemy się tu spotykać przynajmniej raz w miesiącu – dodaje dziennikarka Trójki.

"Zagadkowa Osiecka" na antenie Programu 3 Polskiego Radia w niedzielę, 11 lutego w godz. 9.00-11.00.