X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Sting i Shaggy wystąpili w Polskim Radiu

Ostatnia aktualizacja: 15.04.2018 20:00
W niedzielę 15 kwietnia na scenie Studia Koncertowego PR im. Witolda Lutosławskiego wystąpili Sting i Shaggy! Trójka transmitowała ten koncert.
Sting i Shaggy w na scenie radiowego studia im. Witolda Lutosławskiego
Sting i Shaggy w na scenie radiowego studia im. Witolda LutosławskiegoFoto: D. Kawka

Transmisja wideo wyjątkowego koncertu została udostępniona w portalu PolskieRadio.pl. Muzycznego wydarzenia w Studiu Koncertowym im. Witolda Lutosławskiego można było także posłuchać w Trójce, Jedynce i Czwórce.

Sting i Shaggy gościli w weekend również w studiach Polskiego Radia i portalu PolskieRadio.pl. W sobotni wieczór w Trójce Piotr Metz rozmawiał z artystami w audycji "Lista osobista". 

Z kolei w niedzielny poranek na antenie Jedynki Sting i Shaggy byli gośćmi Anny Will w audycji "Czas pogody". Artyści pojawili się również w "Strefie Dread" Makena w radiowej Czwórce

Niezwykłe wydarzenie muzyczne organizowane przez Polskie Radio było przedpremierowym koncertem Stinga i Shaggy'ego z utworami z płyty "44/876". W repertuarze znalazły się także piosenki z dorobku kultowej grupy The Police, w której Sting rozpoczął karierę. Polskie Radio zostało partnerem medialnym płyty "44/876", która ukaże się 20 kwietnia 2018 roku.

Po przedpremierowym koncercie w Polskim Radiu, Sting i Shaggy wystąpią 21 kwietnia 2018 w Royal Albert Hall podczas uroczystego koncertu z okazji 92. urodzin Królowej Elżbiety II.

(mat. promocyjne)

.

Zobacz więcej na temat: Sting shaggy koncert