Sting i Shaggy wystąpili w Polskim Radiu

Ostatnia aktualizacja: 15.04.2018 20:00
W niedzielę 15 kwietnia na scenie Studia Koncertowego PR im. Witolda Lutosławskiego wystąpili Sting i Shaggy! Trójka transmitowała ten koncert.
Sting i Shaggy w na scenie radiowego studia im. Witolda Lutosławskiego
Sting i Shaggy w na scenie radiowego studia im. Witolda LutosławskiegoFoto: D. Kawka

Transmisja wideo wyjątkowego koncertu została udostępniona w portalu PolskieRadio.pl. Muzycznego wydarzenia w Studiu Koncertowym im. Witolda Lutosławskiego można było także posłuchać w Trójce, Jedynce i Czwórce.

Sting i Shaggy gościli w weekend również w studiach Polskiego Radia i portalu PolskieRadio.pl. W sobotni wieczór w Trójce Piotr Metz rozmawiał z artystami w audycji "Lista osobista". 

Z kolei w niedzielny poranek na antenie Jedynki Sting i Shaggy byli gośćmi Anny Will w audycji "Czas pogody". Artyści pojawili się również w "Strefie Dread" Makena w radiowej Czwórce

Niezwykłe wydarzenie muzyczne organizowane przez Polskie Radio było przedpremierowym koncertem Stinga i Shaggy'ego z utworami z płyty "44/876". W repertuarze znalazły się także piosenki z dorobku kultowej grupy The Police, w której Sting rozpoczął karierę. Polskie Radio zostało partnerem medialnym płyty "44/876", która ukaże się 20 kwietnia 2018 roku.

Po przedpremierowym koncercie w Polskim Radiu, Sting i Shaggy wystąpią 21 kwietnia 2018 w Royal Albert Hall podczas uroczystego koncertu z okazji 92. urodzin Królowej Elżbiety II.

(mat. promocyjne)

.

Zobacz więcej na temat: Sting shaggy koncert