X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Pożegnanie Kory

Ostatnia aktualizacja: 07.08.2018 13:02
Pogrzeb byłej wokalistki Maanamu odbędzie się 8 sierpnia na warszawskich Powązkach. Trójka tego dnia grać będzie muzykę artytyski i zespołu.
Audio

O dacie pogrzebu Kory poinformował w mediach społecznościowych małżonek artystki, Kamil Sipowicz. Kora zmarła 28 lipca w wieku 67 lat po długiej chorobie. Jak napisał Kamil Sipowicz, uroczystości odbędą się w środę 8 sierpnia o godzinie 11.00 w Domu Przedpogrzebowym na powązkowskim Cmentarzu Wojskowym. 

Czytaj więcej
20180808100355_IMG_1807.jpg
Uroczystości pogrzebowe Kory. "Była diamentem najczystszej wody"

8 sierpnia w Trójce piosenką dnia będzie utwór "Krakowski spleen" Maanamu. W porannym paśmie "Zapraszamy do Trójki" usłyszymy specjalne materiały przygotowane przez Piotra Metza, a na początku każdej godziny przez cały dzień Program Trzeci Polskiego Radia grać będzie piosenki Kory i Maanamu.

Zobacz więcej na temat: Kora

Czytaj także

Uroczystości pogrzebowe Kory. "Była diamentem najczystszej wody"

Ostatnia aktualizacja: 08.08.2018 17:24
Kora, czyli Olga Sipowicz - liderka zespołu Maanam, spoczęła w środę na stołecznych Wojskowych Powązkach. Pożegnała ją rodzina, przyjaciele, przedstawiciele świata kultury i tłumy fanów. Była diamentem najczystszej wody - mówił dziennikarz muzyczny Wojciech Mann.
rozwiń zwiń