X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Talenty Trójki 2018. Oto nominowani

Ostatnia aktualizacja: 31.08.2018 18:27
Przedstawiamy nominowanych do nagrody Talenty Trójki 2018. Zwycięzców w kategoriach Teatr, Film i Sztuki Wizualne poznamy 10 września podczas uroczystej gali w studiu im. Agnieszki Osieckiej.
Talenty Trójki 2018
Talenty Trójki 2018Foto: PR

Konkurs Talenty Trójki, organizowany od 2010 roku przez Program 3, stanowi formę realnej pomocy dla debiutantów na początku ich drogi artystycznej. Biorą w nim udział młodzi, najbardziej obiecujący twórcy – studenci oraz absolwenci uczelni artystycznych do 30. roku życia. Kandydatów zgłaszają uczelnie artystyczne, instytucje kultury i fundacje. Nagrody (w wysokości 10 000 zł dla zwycięzców oraz po 3000 zł dla finalistów) przyznawane są w trzech kategoriach: Teatr, Film i Sztuki Wizualne.

Talenty Trójki – wszystko o konkursie  >>>

Zgłoszenia można wysyłać do 29 czerwca 2018 roku. Zwycięzców 9. edycji konkursu Talenty Trójki poznamy podczas uroczystej gali, która odbędzie się 10 września o godz. 19.00 w studiu im. Agnieszki Osieckiej.

Talenty Trójki 2018 – lista nominowanych

Kategoria TEATR
Jury w składzie: Romuald Wicza-Pokojski, Marek Kochan, Jaśmina Polak, Bartosz Bielenia, Barbara Marcinik i Mariusz Cieślik nominowało:

  • Monikę Frajczyk (aktorka)
  • Małgorzatę Wdowik (reżyserka) 
  • Jana Sobolewskiego (aktor, performer)

Kategoria FILM
Jury w składzie: Jowita Budnik, Zofia Kowalewska, Jerzy Kapuściński, Piotr Domalewski, Ryszard Jaźwiński i Mariusz Cieślik nominowało:

  • Justynę Mytnik (Szkoła Filmowa w Łodzi)
  • Jakuba Radeja (Wydział Radia i TV Uniwersytetu Śląskiego)
  • Paulinę Ziółkowską (Szkoła Filmowa w Łodzi)

Kategoria SZTUKI WIZUALNE
Jury w składzie: Stanisław Ruksza, Monika Szewczyk, Pola Dwurnik, Martyna Czech, Agnieszka Obszańska i Mariusz Cieślik nominowało następujące osoby:

  • Norberta Delmana (artysta multidyscyplinarny)
  • Tomasza Pawłowskiego (kurator, artysta, animator sceny artystycznej) 
  • Irminę Rusicką (artystka multidyscyplinarna)

***

W tym roku po raz siódmy wręczymy Diament Trójki – nagrodę za szczególne osiągnięcia. Jej wcześniejszymi laureatami są: Krystyna Janda, Janusz Głowacki, Danuta Szaflarska, Janusz Gajos, Stanisława Celińska i Mirosław Bałka.