X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Trójkowo, jazzowo, czyli Wojtek Mazolewski w roli radiowego dziennikarza

Ostatnia aktualizacja: 17.01.2019 09:15
– Podczas mojej audycji zatytułowanej "Jazz fajny jest" chce się z Wam podzielić muzycznymi perełkami, które odnajduje na sklepowych półkach z winylami podczas tras koncertowych w różnych częściach świata – mówił przed swoim antenowym debiutem w Trójce Wojtek Mazolewski 
Wojtek Mazolewski
Wojtek MazolewskiFoto: Wojciech Kusiński/Polskie Radio

– Jazz to dla mnie muzyka, która otwiera nowe horyzonty, a także daje wolność tworzenia i inspirowania się nawzajem. Są w niej wszystkie emocje, które towarzyszą każdemu z nas. Jest radość, szaleństwo, miłość, zaduma, wzruszenie a czasem też smutek. Jazz jest jak życie – pełen niespodzianek – zapowiadał  Wojtek Mazolewski.   

Wybitny muzyk w ubiegłym, znakomitym dla siebie roku (płyta Wojtek Mazolewski Quintet "Polka: Worldwide Deluxe Edition" trafiła do grona 5 najlepszych albumów roku 2018 według prestiżowego czasopisma "Downbeat") był jednym z jurorów muzycznego konkursu radiowej Trójki "Start NaGranie", a rok zakończył koncertem 30 grudnia w Muzycznym Studiu Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej z programem dedykowanym Krzysztofowi Komedzie.

***

Na audycję Wojtka Mazolewskiego "Jazz fajny jest" zapraszamy w piątek (18.01) między godz. 22.05 a 23.00.

Zobacz więcej na temat: Wojtek Mazolewski Trójka