X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Małgorzata Semil

Ostatnia aktualizacja: 22.05.2019 11:51
Absolwentka wydziału anglistyki na Uniwersytecie Warszawskim.
Audio

Od 1966 roku pracuje w miesięczniku Dialog, w latach 1995-2005  kierownik literacki w warszawskim Teatrze Powszechnym im. Zygmunta Hűbnera, przewodnicząca Sekcji Autorów Utworów Dramatycznych w Stowarzyszeniu Autorów ZAiKS. Autorka  – wraz z Elżbietą Wysińską – Słownika Współczesnego Teatru (1980) wydanego dwukrotnie w Polsce oraz w Czechach i w Estonii. Ma w dorobku liczne przekłady sztuk pisarzy angielskich, amerykańskich, australijskich, irlandzkich, kanadyjskich nowozelandzkich i afrykańskich, między innymi Edwarda Albee’ego (Trzy kobiety), Neila Labute’a (Kształt rzeczy) Briana Friela (Tańce w Ballybeg),  Christophera Hamptona (Opowieści Hollywoodu), Davida Hare’a  (Zdaniem Amy),  Martina McDonagha (Kaleka z Inishmaan), Willy’ego Russella (Shirley Valentine, Sama  Sheparda (Simpatico).