X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Akcja, giełda!", czyli nowy cykl Patrycjusza Wyżgi w radiowej Trójce

Ostatnia aktualizacja: 04.10.2019 10:00
4 października w Programie 3 Polskiego Radia wystartował nowy cykl Patrycjusza Wyżgi pt. "Akcja, giełda!". 
Audio
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Pixabay.com

Ceniony dziennikarz ekonomiczny i gospodarz popołudniowych wydań "Zapraszamy do Trójki" co tydzień będzie omawiał zagadnienia związane z inwestowaniem na giełdzie oraz przedstawiał sytuację na warszawskim parkiecie. Emisja w każdy piątek przed godz. 10.00 – w trakcie magazynu ekonomicznego "Winien i ma".

W pierwszym odcinku Grzegorz Zalewski z Domu Maklerskiego BOŚ wyjaśniał, czym jest giełda, dlaczego parkiet w Warszawie jest pusty i dlaczego akcje kosztują akurat tyle. Z kolei analityk rynków finansowych Piotr Kuczyński opowiedział, co ważnego działo się w tym tygodniu na Giełdzie Papierów Wartościowych i co wydarzy się w przyszłym.

– "Akcja, giełda!" to audycja poświęcona inwestowaniu na giełdzie. Chcemy zainteresować słuchaczy lokowaniem pieniędzy i obrotem akcjami na Giełdzie Papierów Wartościowych i zamierzamy od absolutnych podstaw opowiedzieć, jak to się robi – mówi pomysłodawca i gospodarz cyklu Patrycjusz Wyżga, który dodaje, że oprócz części edukacyjnej w każdej audycji będą pojawiały się bieżące informacje o sytuacji na parkiecie przy Książęcej w Warszawie.

Zapraszamy do wysłuchania dołączonego nagrania audycji.

*** 

Tytuł audycji: Akcja, giełda!
Prowadzi: 
Patrycjusz Wyżga
Data emisji: 4.10.2019
Godzina emisji: 9.45

asz/mk