Hanka Ordonówna - jej życiorys i piosenki

Ostatnia aktualizacja: 16.11.2019 10:43
Przed nami drugie spotkanie z Anną Mieszkowską - autorką książek o gwiazdach estrady międzywojnia, w tym książki zatytułowanej "Hanka Ordonówna. Miłość jej wszystko wybaczy".
Artyści Hanka Ordonówna, Igo Sym (z prawej) i Leon Boruński na łódzkiej ulicy
Artyści Hanka Ordonówna, Igo Sym (z prawej) i Leon Boruński na łódzkiej ulicyFoto: NAC/Koncern Ilustrowany Kurier Codzienny - Archiwum Ilustracji

Młynarski 1200.jpg
Historia i tajemnica Hanki Ordonówny

***

Na audycję "Dancing, salon, ulica" zapraszam Państwa w niedzielę (17 listopada) o godz. 13.05.

Jan Młynarski

Czytaj także

Dubeltowy dancing dla najmłodszych

Ostatnia aktualizacja: 20.10.2019 19:37
Dzisiejszą, dwugodzinną audycję przygotowaliśmy z myślą o najmłodszych. Janowi Młynarskiemu w studiu towarzyszyła córka – Helena.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jak rodzi się brzmienie filmu? Kulisy pracy Pawła Juzwuka

Ostatnia aktualizacja: 27.10.2019 13:09
– Z jednej strony trzeba być trochę prawnikiem, z drugiej melomanem i znać muzykę, z trzeciej przyjacielem wszystkim kompozytorów, muzyków i artystów, z czwartej trzeba być nawet historykiem, to wiele różnych dziedzin – tak o swojej pracy mówi Paweł Juzwuk, konsultant muzyczny, spec od pozyskiwania muzyki do filmów, m.in. do filmu "Obywatel Jones", w którym występują także Jan Młynarski i jego koledzy z zespołu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Danuta Lubecka gościem Jana Młynarskiego

Ostatnia aktualizacja: 03.11.2019 13:08
Audycja poświęcona była Janowi Zagoździe – dziennikarzowi Polskiego Radia, które całe życie poświęcił na poszukiwanie i archiwizowanie starych, głównie przedwojennych piosenek i melodii.
rozwiń zwiń