"Muzyczna poczta UKF" ze Szklarskiej Poręby!

Ostatnia aktualizacja: 13.02.2020 14:00
– Będzie to bardzo ciekawe otwarcie – zapowiedziała dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury, Sportu i Aktywności Lokalnej Anita Kaczmarska w pierwszej audycji realizowanej prosto z zaśnieżonej Szlarskiej Poręby, gdzie odbywa się szósta edycja Festiwalu "Trójka Górom".
Audio
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: shutterstock.com/victoras
Tytuł Muzyczna poczta UKF 2020/02/13 13:09
Prowadzący Tomasz Żąda

Oficjalne otwarcie Festiwalu "Trójka Górom" nastąpi już o godz. 17:30. W Namiocie Spotkań przy Skwerze Radiowej Trójki Tomasz Żąda pytał naszego gościa m.in. o atrakcje, które czekają uczestników wydarzenia.

– Zawsze planujemy "Trójkę Górom" tak, żeby był śnieg, zwłaszcza że towarzyszą jej Mistrzostwa Polski w Rzeźbie ze Śniegu. Przyjedzie do nas Sambor Dudziński, czyli człowiek-orkiestra. Skonstruował niezwykłą wręcz maszynę, czyli "dźwiękowiązałkę". A potem spotkanie dla nas bardzo istotne, ponieważ będziemy rozmawiać o miłości do Szklarskiej Poręby w kontekście 60-lecia nadania praw miejskich. Ta miłość czasem jest trudna, nieodwzajemniona, ale zawsze to miłość, bo trudno nie kochać naszego miasta – opowiadała Anita Kaczmarska.

Trójkowy Namiot Spotkań w Szlarskiej Porębie  Foto: Magdalena Trzaska Trójkowy Namiot Spotkań w Szlarskiej Porębie Foto: Magdalena Trzaska

W audycji gościliśmy także Grażynę Biederman z Urzędu Miasta w Szklarskiej Porębie, która jest jedną z pomysłodawczyń Festiwalu "Trójka Górom", a także Agnieszkę Rozenek odpowiedzialną za promocję miasta. Jak to w "Muzycznej Poczcie UKF", nie zabrakło muzycznych życzeń od naszych Słuchaczy.

Goście Grażyna Biederman (Urząd Miasta w Szklarskiej Porębie), Anita Kaczmarska (dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury, Sportu i Aktywności Lokalnej w Szklarskiej Porębie), Agnieszka Rozenek (Referat Promocji Miasta)
Playlista
Tagi

Czytaj także

"Muzyczna Poczta UKF" prosto z Łazienek Królewskich

Ostatnia aktualizacja: 30.04.2019 12:57
Z okazji Pikniku Europejskiego organizowanego w Łazienkach Królewskich w Warszawie, zapraszamy na specjalne wydanie audycji.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Spełniamy muzyczne marzenia w Stalowej Woli!

Ostatnia aktualizacja: 09.08.2019 13:00
"Muzyczna poczta UKF" tym razem nadawała ze Stalowej Woli, gdzie odbywa się kolejny przystanek Lato z Radiem Festiwal 2019. Wprost z plenerowego studia Trójki Tomasz Żąda, prezentował utwory wybrane przez Słuchaczy.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Program 3 Polskiego Radia na Festiwalu "Trójka Górom" w Szklarskiej Porębie

Ostatnia aktualizacja: 16.02.2020 10:00
Spotkania i rozmowy z gwiazdami, warsztaty dla dzieci i dorosłych oraz audycje na żywo – tego wszystkiego Słuchacze, turyści i mieszkańcy Szklarskiej Poręby mogli doświadczyć podczas 6. edycji Festiwalu "Trójka Górom". Wydarzenie zwieńczyło specjalne wydanie audycji "Zagadkowa Niedziela" Kasi Stoparczyk! 
rozwiń zwiń