Kompilacje i koncertówki w wyborze Michała Grabkowskiego

Ostatnia aktualizacja: 07.12.2020 15:15
Jesienno-zimowy wysyp wydawnictw muzycznych z cyklu "the best of" oraz albumów koncertowych w tym roku daje się we znaki.
Alex Turner, lider grupy Arctic Monkeys
Alex Turner, lider grupy Arctic MonkeysFoto: Shutterstock.com/Tom Rose

Sefi Zisling 1200.jpg
Michał Grabkowski odsłuchuje "Expanse" Sefiego Zislinga


A fani, jak i gospodarz programu, lubią takie rarytasy. We wtorkowym "Trójkowo, rockowo" znajdziemy się za ich sprawą m.in. w Royal Albert Hall czy odświeżymy sobie dzieła słynnego kiedyś rockowego małżeństwa. Poza tym dwie świeczki z muzycznego kalendarza: pierwszą z nich, urodzinową, zdmuchniemy na Venice Beach, a drugą zapalimy pod bramą budynku "Dakota" na Manhattanie.

***

Do słuchania audycji "Trójkowo, rockowo" zapraszam we wtorek (8 grudnia) po godz. 10.05.

Michał Grabkowski

Zobacz więcej na temat: Michał Grabkowski

Czytaj także

Michał Grabkowski prezentuje: "Colours" Adama F

Ostatnia aktualizacja: 31.10.2020 06:00
Pośród płynącego, młodego jazzu z Wielkiej Brytanii (m.in. Yazmin Lacey, Nubya Garcia, Ishmael Ensemble) i równie pięknego zza Oceanu (Kamasi Washington), gdzieś pomiędzy polskimi twórcami takimi jak the KDMS, ZURA czy Twardowski a klasykami z wytwórni Goodlooking Records.
rozwiń zwiń

Czytaj także

W mocno rockowym klimacie

Ostatnia aktualizacja: 18.11.2020 11:15
Już dzisiejsza "Muzyczna Poczta UKF" była wyjątkowo rockowa, więc można powiedzieć, że ta edycja "Trójkowo, rockowo" po prostu pozostaje w takim samym, równie mocno rockowym klimacie. A to oznacza, że nie może zabraknąć najlepszych i najbardziej znanych kawałków!
rozwiń zwiń

Czytaj także

Muzyczna podróż w czasie z Michałem Grabkowskim

Ostatnia aktualizacja: 24.11.2020 10:08
We wtorkowym wydaniu "Trójkowo, rockowo" przeplatały się różne wątki: od rocznicy śmierci muzycznego Bohatera, przez hawajski koncert tytana gitary, po cotygodniową wizytę w Australii.
rozwiń zwiń