"Śniadanie w Trójce": zapraszamy do słuchania i oglądania

Ostatnia aktualizacja: 20.02.2021 10:15
Popularną audycję publicystyczną "Śniadanie w Trójce" można już nie tylko słuchać, ale również oglądać. W każda sobotę godzinne podsumowanie wydarzeń tygodnia jest również transmitowane w formie wideo. Na audycję, jak zawsze, zaprasza Beata Michniewicz.
Beata Michniewicz
Beata MichniewiczFoto: PR

fogiel-1200.jpg
"Aborcja na żądanie jest niezgodna z konstytucją". Fogiel o "nowej umowie społecznej" PO

W sobotę (20 lutego), gośćmi audycji "Śniadanie w Trójce" byli: Radosław Fogiel (Prawo i Sprawiedliwość), Izabela Leszczyna (Koalicja Obywatelska), Paweł Soloch (szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego) oraz Tomasz Trela (Lewica).

Transmisja wideo jest dostępna na Facebooku Trójki oraz na kanale YouTube Polskiego Radia stronie internetowej Polskiego Radia. 

Czytaj także

"Pozostaniemy ważnym partnerem USA". Politycy o zmianie władzy w Waszyngtonie

Ostatnia aktualizacja: 23.01.2021 10:24
– Polska ma obecnie bardzo dobre relacje ze Stanami Zjednoczonymi. Będziemy je kontynuować i wierzymy, że będą one coraz lepsze. Jesteśmy ważnym partnerem USA – mówił w Programie 3 Polskiego Radia Radosław Fogiel (PiS), który był jednym z gości "Śniadania w Trójce".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Poseł PiS: aborcja to zabijanie człowieka. Nie mogło być innej interpretacji TK

Ostatnia aktualizacja: 30.01.2021 10:15
– Aby uspokoić nastroje, powinniśmy mówić rzetelnie, jak jest. Aborcja to zabijanie człowieka – mówił w Programie 3 Polskiego Radia Bartosz Kownacki z PiS. Gośćmi "Śniadania w Trójce" byli również Anna Maria Żukowska (Lewica, SLD), Marcin Kierwiński (KO-PO), Marek Sawicki (PSL) oraz Błażej Spychalski (Kancelaria Prezydenta).
rozwiń zwiń

Czytaj także

Spory w Porozumieniu. Fogiel: jestem spokojny o jedność Zjednoczonej Prawicy i koalicji

Ostatnia aktualizacja: 06.02.2021 10:45
– Nie wtrącamy się w wewnętrzne sprawy naszych koalicjantów. Co do jedności Zjednoczonej Prawicy – o to jestem spokojny, tworzą ją ludzie, których łączy ten sam program, te same idee i wartości – mówił w Programie 3 Polskiego Radosław Fogiel (zastępca rzecznika Prawa i Sprawiedliwości). Gośćmi "Śniadania w Trójce" byli również Krzysztof Szczerski (minister w Kancelarii Prezydenta), Andrzej Halicki (Platforma Obywatelska), Krzysztof Gawkowski (przewodniczący klubu Lewicy), Piotr Zgorzelski (Polskie Stronnictwo Ludowe).
rozwiń zwiń