Hubert Hurkacz gościem TSM-u

Ostatnia aktualizacja: 05.04.2021 12:14
W Wielkanocnej "Trzeciej stronie medalu" oczywiście w pierwszej kolejności zajmiemy się największym sukcesem polskiego męskiego tenisa w historii, zapraszamy na rozmowę z sensacyjnym zwycięzcą turnieju Miami Open.
Hubert Hurkacz
Hubert HurkaczFoto: PAP/EPA/RHONA WISE

Wystartowała żużlowa ekstraligi, opowiemy co ciekawego działo się w przerwie między sezonami. Wrócimy do meczu naszych piłkarzy z Anglią. Posłuchamy, co po zakończeniu najlepszego sezonu w karierze Maryny Gąsienicy-Daniel i zejdziemy na wodę, sprawdzimy co słychać u byłego mistrza świata i Europy w windsurfingowej olimpijksiej klasie RSX Piotra Myszki. 

Tennis TV/Jannik Sinner vs Hubert Hurkacz | Miami 2021 Final Highlights

***

Do słuchania "Trzeciej strony medalu" w poniedziałek (5 kwietnia) między godz. 17.05 a 19.00 zaprasza Dariusz Urbanowicz.

Zobacz więcej na temat: Trzecia Strona Medalu

Czytaj także

Iga Świątek w Trójce: zmieniło się moje nastawienie do marzeń

Ostatnia aktualizacja: 08.11.2020 21:17
– Rozmawiałam o tym z moim zespołem tuż po turnieju, że ani fizycznie ani tenisowo nie jestem na najwyższym życiowym poziomie, bo mam 19 lat. Wygrana nie powinna owocować poczuciem spełnienia. Mam dużo do przepracowania i dzięki temu mogę wiele osiągnąć. Nie wiem, co będzie za kilka lat, jeśli wciąż będą się rozwijać w takim tempie. Mam nadzieję, że uda mi się wygrać więcej takich turniejów – mówi tenisistka w "Trzeciej stronie medalu". 
rozwiń zwiń

Czytaj także

ATP Miami: Hubert Hurkacz uczy się... całowania pucharu

Ostatnia aktualizacja: 05.04.2021 11:51
To był historyczny dzień Huberta Hurkacza, polski tenisista wygrał turniej ATP Masters 1000 na kortach twardych w Miami. - Finał jest czymś wyjątkowym, granie w ostatnim meczu w turnieju jest czymś, o czym się marzy - powiedział w rozmowie z Cezarym Gurjewem. 
rozwiń zwiń