Magiczne "Trzy gramy Redbada"

Ostatnia aktualizacja: 21.05.2021 09:20
W tym tygodniu dzięki Marcinowi Połoniewiczowi poznamy od kuchni tajniki iluzji. Z showmanem porozmawiamy też m.in. o polskiej edukacji cyrkowej oraz bieżącej sytuacji branży. Przyjrzymy się także sztuce prezentacji trików przed publicznością, w tym tą najmłodszą.
(zdjęcie ilustracyjne)
(zdjęcie ilustracyjne) Foto: Nejron Photo /Shutterstock

Nie zabraknie też rozmowy o porażkach, czyli pomyłkach podczas przedstawień iluzjonistycznych (w tym o słynnej sztuczce z gwoździem). Własny trik, na 100% udany, zaprezentuje również Redbad. Na razie pozostanie on jednak tajemnicą.

Gościem programu będzie Marcin "Pan Ząbek" Połoniewicz – showman, iluzjonista.


***

Do słuchania audycji "Trzy gramy Redbada" w sobotę (22 maja) od godz. 13.05 zaprasza Redbad Klynstra-Komarnicki.

Zobacz więcej na temat: Redbad Klynstra

Czytaj także

Stefano Terrazzino o pasji w życiu i wadze wierności sobie

Ostatnia aktualizacja: 27.02.2021 12:03
Opowiadając o swojej drodze artystycznej, Stefano Terrazzino przyznał, że wiele zawdzięcza swojej umiejętności uczenia się na błędach innych. - Jestem gotowy na porażkę, bo to jest część procesu, ale chcę pozostać wierny sobie – deklaruje. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Teatr całkowicie niezależny

Ostatnia aktualizacja: 06.03.2021 12:00
O teatrze Potem-o-tem robi się coraz głośniej już od jakiegoś czasu. I wygląda na to, że jest to tendencja stała i rosnąca. Gospodarz programu "Trzy gramy Redbada" zaprosił więc dwóch twórców tego teatru: scenarzystę i reżysera Marcina Zbyszyńskiego oraz aktora Filipa Kosiora.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Van de Graaff – Polenderka w teatrze i w filmie

Ostatnia aktualizacja: 08.05.2021 14:15
Julia van de Graaff ma korzenie holenderskie i polskie, co z powodzeniem wykorzystuje w swojej pracy. A jest "aktorką i bezkompromisową producentką teatralną i filmową" jak przedstawił ją Redbad Klynstra. W rozmowie opowiada m.in. o sytuacji w teatrze i mediach niderlandzkich.
rozwiń zwiń