Tanecznie i rockowo, nie zabraknie też muzycznych nowości

Ostatnia aktualizacja: 11.06.2021 20:53
Porozmawiamy z połową duetu Pink Control – Pawłem Mellerem. Przedpremierowo posłuchamy nowego utworu zespołu – "Freedom" – oraz ostatniego jego singla. 
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Shutterstock.com/4 PM production

Pink Control (tworzący oficjalne remiksy dla Tiësto, czy Armina Van Buurena) w kooperacji z wokalistą Dannym White’em (znanym z utworów Fedde'a le Granda czy Tiësto) wydali wspólnie utwór ""Going Going Gone".

Duet Pink Control to Filip Rutkiewicz i Paweł Meller, producenci z wieloletnim doświadczeniem w produkcji muzycznej. Połączyła ich miłość do muzyki elektronicznej oraz różnorodnych brzmień klubowych. Artyści są zwolennikami starej szkoły produkcji muzyki – lubią wydobywać ze swoich syntezatorów klasyczne dźwięki. Nie boją się nowych wyzwań i nadają swojej muzyce własny, niepowtarzalny styl.

Ride5 Music/Pink Control - Going Going Gone ( Official Lyrics Video )


Poznamy również twórczość lubelskiego zespołu Smoketown. Zaprezentujemy ich debiutancki utwór "Krótkofalowo".

Smoketown Band/Smoketown - Krótkofalowo (2021)

***

Na audycję "Trójka Żąda debiutów" w sobotę (12 czerwca) o godz. 14.05 zaprasza Tomasz Żąda.

Zobacz więcej na temat: Tomasz Żąda

Czytaj także

Debiuty, muzyka i Koziguar w Trójce

Ostatnia aktualizacja: 17.04.2021 13:05
Tomasz Żąda zaprasza na przegląd debiutów, nowości i autorskiej muzyki. W programie pojawiły się brzmienia oryginalne, zaskakujące i bardzo zróżnicowane oraz pochodzący ze Śląska duet Koziguar. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Debiutancki album Tomasza Borowczyka coraz bliżej

Ostatnia aktualizacja: 24.04.2021 14:06
– Jestem typowym "singer-songwriterem". Wszystko, co do tej pory zrobiłem twórczo i muzycznie, wpisuje się w tę definicję. Piszę sam teksty, a piosenki wykonuję, akompaniując sobie na gitarze akustycznej – opowiada Tomasz Borowczyk. Artysta już wkrótce będzie promował swoje solowe wydawnictwo "Miłość/Młodość". 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Chaos, barok i samolot. Najnowsza płyta zespołu Plastic

Ostatnia aktualizacja: 01.05.2021 15:14
W programie "Trójka Żąda debiutów" nie mogło zabraknąć muzycznych nowości oraz gości, którzy dzielą się ze słuchaczami swoimi najnowszymi dokonaniami. Jednymi z nich byli Agnieszka Burcan i Paweł Radziszewski z zespołu Plastic.
rozwiń zwiń