"Śniadanie w Trójce" – polityczne podsumowanie tygodnia

Ostatnia aktualizacja: 16.07.2021 09:06
"Śniadanie w Trójce" to audycja publicystyczna podsumowująca najważniejsze wydarzenia tygodnia. Jest transmitowana online. Stream będzie dostępny na Facebooku Trójki, Twitterze Trójki, kanale YouTube Polskiego Radia oraz stronie internetowej Polskiego Radia i w portalu PolskieRadio24.pl. 
Beata Michniewicz
Beata MichniewiczFoto: PR

W najbliższą sobotę gośćmi Beaty Michniewicz będą: Radosław Fogiel (Prawo i Sprawiedliwość), Krzysztof Gawkowski (Lewica), Marcin Kierwiński (Koalicja Obywatelska, Platforma Obywatelska) oraz Paweł Sałek (Kancelaria Prezydenta).

***

Na "Śniadanie w Trójce" zapraszamy w sobotę (17 lipca) między godz. 9.05 a 10.00. Audycję poprowadzi Beata Michniewicz.

·        

·        

·        

·       

Zobacz więcej na temat: Beata Michniewicz

Czytaj także

"Większość sejmowa jest niezagrożona". Radosław Fogiel o odejściu trójki posłów z PiS

Ostatnia aktualizacja: 26.06.2021 09:55
- Większość sejmowa jest niezagrożona, klub Prawa i Sprawiedliwości tymczasowo jest nieco mniejszy. Wierzę, że są i będą posłowie, którzy uznają, że nie warto prowadzić wojny polsko-polskiej i nie warto być "totalną opozycją", a warto się przyłączyć do dobrego dzieła - powiedział w Programie 3 Polskiego Radia Radosław Fogiel, zastępca rzecznika PiS. Gośćmi audycji "Śniadanie w Trójce" byli także Paweł Poncyljusz (Koalicja Obywatelska), Marek Sawicki (Polskie Stronnictwo Ludowe) i Andrzej Zybertowicz (Kancelaria Prezydenta).
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Co to ma wspólnego z demokracją?". Kownacki o "wymuszanych zmianach" we władzach PO

Ostatnia aktualizacja: 03.07.2021 09:57
– Borys Budka był w pełni sił politycznych, cały czas zarządzający partią. Nie było słychać o wewnętrznych sporach, które by wymuszały rezygnację. Przyjeżdża ten rycerz na białym koniu w postaci Donalda Tuska i wymusza rezygnację na obecnym przewodniczącym. Co to ma wspólnego z demokracją? – mówił w Programie 3 Polskiego Radia Bartosz Kownacki (PiS). Gośćmi audycji byli również Paweł Szrot (Kancelaria Prezydenta), Katarzyna Lubnauer (Koalicja Obywatelska) oraz Maciej Gdula (Lewica).
rozwiń zwiń

Czytaj także

Paweł Mucha: szczepienia to kwestia naszej społecznej odpowiedzialności

Ostatnia aktualizacja: 10.07.2021 10:00
– Powinniśmy namawiać do szczepień, nakłaniać osobistym przykładem i podkreślać, że od liczby zaszczepionych w społeczeństwie zależy rozprzestrzenianie się koronawirusa, w tym czwartej fali – mówił w Programie 3 Polskiego Radia Paweł Mucha z Kancelarii Prezydenta. Gośćmi "Śniadania w Trójce" byli również: Bartosz Kownacki (Prawo i Sprawiedliwość), Paweł Poncyljusz (Koalicja Obywatelska) oraz Marek Sawicki (Polskie Stronnictwo Ludowe).
rozwiń zwiń