"Śniadanie w Trójce" – polityczne podsumowanie tygodnia

Ostatnia aktualizacja: 03.09.2021 10:35
"Śniadanie w Trójce" to audycja publicystyczna podsumowująca najważniejsze wydarzenia tygodnia. 
Beata Michniewicz
Beata MichniewiczFoto: PR

Gośćmi Beaty Michniewicz są: Krzysztof Gawkowski (Lewica), Katarzyna Lubnauer (Koalicja Obywatelska), Paweł Sałek (Kancelaria Prezydenta) oraz Bartłomiej Wróblewski (Prawo i Sprawiedliwość).

Program transmitujemy online: stream będzie dostępny na Facebooku Trójki, Twitterze Trójki, kanale YouTube Polskiego Radia oraz stronie internetowej Polskiego Radia i w portalu PolskieRadio24.pl. 

***

Na "Śniadanie w Trójce" zapraszamy w sobotę (4 września) między godz. 9.05 a 10.00.

Zobacz więcej na temat: Beata Michniewicz

Czytaj także

Radosław Fogiel o wyroku TSUE: sądownictwo leży w kompetencjach kraju członkowskiego

Ostatnia aktualizacja: 17.07.2021 10:34
– Wyrok ws. gazociągu OPAL i wyrok ws. sądownictwa są świetnym przykładem, o co idzie spór. Pierwszy dotyczył zasady solidarności energetycznej w UE. Drugi dotyczy sądownictwa, bo to kompetencje państwa członkowskiego – powiedział w Programie 3 Polskiego Radia Radosław Fogiel z PiS. Gośćmi audycji "Śniadanie w Trójce" byli także Krzysztof Gawkowski (Lewica), Marcin Kierwiński (Platforma Obywatelska) i Paweł Sałek (Kancelaria Prezydenta). 
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Nikt nie powinien kryć się za immunitetem". Rzymkowski o sprawie prezesa NIK

Ostatnia aktualizacja: 24.07.2021 10:00
– Liczę na to, że Marian Banaś sam zrezygnuje z immunitetu. Uważam, że nikt nie powinien się za nim kryć – powiedział w Programie 3 Polskiego Radia Tomasz Rzymkowski (PiS). Gośćmi audycji byli także Jan Grabiec (KO), Paweł Sałek (Kancelaria Prezydenta) oraz Piotr Zgorzelski (PSL). 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Sellin o Łukaszence: szef zbójeckiego reżimu, stosuje metody wojny hybrydowej, wszedł w biznes handlu ludźmi

Ostatnia aktualizacja: 28.08.2021 10:00
– Alaksandr Łukaszenka, szef zbójeckiego reżimu [...], nie tylko próbuje na tym zarabiać, ale też destabilizować sytuację w krajach UE – mówił w Programie 3 Polskiego Radia o sytuacji na polskiej granicy z Białorusią Jarosław Sellin (PiS). Gośćmi audycji byli także Paweł Kowal (KO), Urszula Pasławska (PSL) Michał Woś (Solidarna Polska) oraz Anna Maria Żukowska (Lewica).
rozwiń zwiń